רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 הסרת שיער - בלייזר או באינפרא אדום? 

  

                    הסרת שיער בלייזר או באינפרא אדום – מה עדיף? 

                         השוואה בין שיטות הסרת שיער

הסרת שיער באינפרא אדום ובלייזר הפכו לשיטות נפוצות מאוד בעשור האחרון ואף גרמו לקהלים חדשים כמו גברים להצטרף ולהסיר שיער מגופם, למרות שבמשך שנים הם נמנעו מטיפולי הסרת שיער בלייזר או באינפרא אדום - בשל נורמות חברתיות.

הסרת שיער הנה תהליך בו מוסר ומדולל שיער גוף בשלל אמצעים שמביאים להסרת שיער זמנית וחלקם מביאים להסרת שיער לצמיתות. בין האמצעים בהם נעשה שימוש: גילוח, משחות כימיות, שעווה, תרכובות סוכר, מריטה, אפיליידי ואפילציה (מחט חשמלית). העשור האחרון הביא עימו התפתחות טכנולוגית משמעותית שיצרה שתי שיטות חדשות להסרת שיער בנשים ובגברים: הסרת שיער באינפרא אדום (IPL) והסרת שיער בלייזר.


                       מהי שיטת אינפרא אדום להסרת שיער

הסרת שיער באינפרא אדום (IPL) היא שיטה חדישה להסרת שיער באמצעות קרן אור מרוכזת שנוסתה לראשונה בשנות ה-90 של המאה הקודמת. השיטה החדשנית יועדה במקור להעלמת ורידים בולטים מעל פני העור (דליות).

לאחר זמן קצר דיווחו רופאים שהשתמשו במכשיר המיוחד, על תופעת לוואי שמביאה לאיבוד שיער באזורים שטופלו על ידי המכשיר. מאז משמש המכשיר להסרת שיער והשימוש בו נעשה נפוץ מאוד בשנים האחרונות. 


                                    כיצד המכשיר עובד?

מכשיר הקרן אור (IPL) מקרין על האזור המטופל הבזקי אור בעוצמה גדולה מאוד באורכי גל שונים - באור נראה ובאור תת אדום (לכן נקראת השיטה הסרת שיער באינפרא אדום). האור עובר דרך שכבת העור העליונה ופוגע בריכוזי מלנין - החומר המרכיב את השערות. הפגיעה ממיסה את בסיסי השיער ולמעשה הורסת אותם. במכשיר קיימת מערכת קירור מובנית ולכן למטופל לא נגרם כל כאב במהלך הטיפול.

תדירות השיטה מחייבת בין 5 ל-10 טיפולים בהפרשים של חודש אחד, על מנת להגיע לתוצאות משמעותיות, בהתאם לחלק הגוף ממנו מבקשים להסיר שיער. אחוזי ההצלחה בהסרת שיער באינפרא אדום מגיעים ל-85%. תופעות הלוואי האפשריות הן חום ועקצוצים כלים באזור שטופל וכן ייתכנו כוויות קלות שחולפות תוך יום-יומיים. 

                                    מהי הסרת שיער בלייזר ?

הסרת שיער בלייזר עושה שימוש בריכוז אנרגית אור לקרן לייזר בעלת אורך גל אחד. קרן הלייזר מפיקה חום רב והורסת את בסיס השערות. בשל העובדה כי קרן הלייזר עושה שימוש באורך גל יחיד גורמת לכך שהיא מתמקדת בשערות הכהות הנמצאות על העור הבהיר. הלייזר משמיד את המלנין, אשר נמצא בבסיס השערות. הסרת שיער בלייזר הפכה להיות נפוצה מאוד בשנים האחרונות אם כי במקרים רבים, היא אינה מתאימה לאנשים המבקשים להסיר שיער בשל העובדה כי היא יעילה רק במידה וקיים ניגוד בין צבע העור לצבע השיער- כלומר עור בהיר ושערות כהות.

הסרת שיער בלייזר מתבצעת על פני כ - 5 עד 12 טיפולים, בהתאם לחלק הגוף ממנו מבקשים להסיר שיער. תופעות הלוואי האפשריות של הסרת שיער בלייזר דומות לתופעות הלוואי המתרחשות בעקבות הסרת שיער באינפרא אדום וכוללות חום באזור המטופל, עקצוצים וצריבה וכן תיתכנה כוויות קלות שחולפות תוך יום - יומיים.

                           למה הסרת שיער באינפרא אדום עדיפה ?

הסרת שיער באינפרא אדום מתאימה לחלק גדול מהאוכלוסייה שמבקש להסיר שיער ואינו מתאים להסרת שיער בלייזר. לרבים מאיתנו יש גווני עור שונים ורובם לא בהיר לחלוטין. בשל העובדה כי הסרת שיער בלייזר אפקטיבית רק כאשר גוון העור בהיר וצבע השערות כהה, רבים אינם יכולים לקבל טיפול בדרך זו.

הסרת שיער באינפרא אדום נעשית באורכי גל שונים ולכן היא מתאימה למגוון רחב של גווני עור ולכן אנשים רבים מעדיפים להשתמש בשיטה זו, המבטיחה הסרה יעילה יותר של השיער. אחוזי ההצלחה של הסרת שיער באינפרא אדום מגיעים ל - 85% והיא אינה כוללת תופעות לוואי מיוחדות פרט לתחושות אפשריות של חום ועקצוצים באזור המטופל.

כדאי לנצל את הזמן לטיפולי אינפרא אדום.... התקשרי עכשיו לקביעת טיפול התנסות חינם.
מור קוסמטיקה העוגב 2 ראשון לציון, ליהודית 052-8705343

אינפרא אדום

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים