רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר
הסרת שיער בלייזר או אינפרא אדום?


שתי השיטות להסרת שיער - הסרת שיער בלייזר ובאינפרא אדום, משתמשות באותם העקרונות לביצוע המשימה; הרס המלנין בזקיק השערה בעזרת אנרגיית חום, ועקב כך, מניעת יכולתה לגדול מחדש. ההבדל בין שתי השיטות הוא אורך הגל של קרן האור המרוכזת, אותה מפיק המכשיר.


בתהליך של הסרת שיער בלייזר, קרן האור מרוכזת בצורה כזו, שהשימוש בה גורם לכאב חזק מאוד, כתמים וכוויות שמחלימות רק כעבור כמה ימים, ואף לצלקות במקרים מסוימים. התהליך דורש מספר רב של טיפולים להשגת התוצאות המרביות, המשתנות מאדם לאדם, וכתוצאה מכך, עלותו הגבוהה יחסית. כיון שהליך הסרת שיער בלייזר נחשב למסוכן, רק רופאים מורשים לעבור הסמכה לביצועו, כך, אחיות רשאיות לבצע הסרת שיער בלייזר רק בנוכחות רופא. התחרות הגדולה בשוק, גוררת התרופפות כללית בכללים אותם הכתיב משרד הבריאות, ובמקרה זה, שימוש במכשירים ישנים בידי צוות שלא הוסמך כראוי, עלול להוביל לנזקים חמורים ובלתי הפיכים וכעדות, קיים מספר לא קטן של מקרים אשר הגיעו אף לבתי המשפט בשל הסרת שיער בלייזר שיש בה מן הרשלנות.

 

משום שאורך הגל שונה בין הסרת שיער בלייזר לזו המשמשת את אותו תהליך אך עם אינפרא אדום, כך גם שונה כל התמונה. הכאב נעלם ובמקומו יופיע לכל היותר גירוי קל או עקצוץ. התהליך פשוט ולכן גם קוסמטיקאים רשאים לעבור הסמכה לביצועו, ולכן מחירו נמוך יותר. ניתן לכסות שטחי גוף גדולים בזמן קטן יחסית, שכן קרן האינפרא אדום מכסה שטח של כמה סנטימטרים בכל שנייה, ולכן מספר הטיפולים יורד בהתאם. אורך הגל בטיפול הסרת שיער באינפרא אדום, מאפשר גם לאנשים כהי עור להשיג תוצאות מעולות. לא נרשמו כל עדויות לתופעות לוואי חמורות, וכיוון שעוצמת החום נמוכה יחסית, לא יופיעו כתמים או כוויות על העור לאחר הטיפול.


לכן בפנותכם למכון לצורך הסרת שיער בלייזר או באינפרא אדום, בררו מהו הטיפול המתאים לכם. כך אמנם ניתן להבין מתוך הכתוב מעלה, כי טיפול הסרת שיער בלייזר הינו מכאיב ומסוכן בפוטנציה לעומת טיפול הסרת שיער באינפרא אדום, שהינו לא כואב, קצר, זול, בעל תוצאות מצוינות, ומתאים לאנשים בכל קשת גווני העור, מלבד בעלי גוון עור כהה במיוחד. אך עדיין אין במאמר זה בכדי לסכם את כל הסיכונים או ההצלחות הקיימות בכל אחת מן השיטות.


ובכל מקרה, חשוב לציין כי שתי השיטות לא יעילות בטיפול בשיער בהיר, דק ופלומתי, משום שקרני האור לא מסוגלות להבדילם משאר חלקי העור.

ליעוץ או הזמנת טיפול ניסיון חינם התקשרי ליהודית  052-8705343

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים