רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


הסרת שיער באינפרא אדום - מה שטוב בשבילי

מי מאיתנו לא אוהב להיות אסתטי ומטופח? שיער, בגדים, איפור- אנחנו משקיעים בכל דבר! אבל כשאנחנו דואגים לעצמנו, צריך להתחיל קודם כל מהדבר הבסיסי ביותר- הגוף שלנו. ומה יקדם אותנו לעבר אידיאל היופי יותר מאשר הסרת שיער באינפרא אדום?

הסרת שיער באינפרא אדום היא הדרך שלך להיפטר משיערות הגוף המיותרות בצורה נוחה, בטוחה ומבטיחה.

 

הסרת שיער באינפרא אדום- היו היה...

ממש כמו הפניצילין או הקורנפלקס -  גם הסרת שיער באינפרא אדום התגלתה בטעות: המכשיר אשר משמש למטרה זו הומצא בשנות ה-90 בכלל למטרת העלמת ורידים בולטים מעל פני העור. לאחר שהמכשיר אושר בשנת 97' והרופאים החלו להשתמש בו על חולים, הם שמו לב לתופעה של היעלמות שיער בנקודות המטופלות, ובנוסף גם העלמות של כתמים בעור.

 

הסרת שיער באינפרא אדום - מוכנה לפעולה

עובדה מעניינת נוספת בנוגע לטיפול הסרת שיער באינפרא אדום, הוא שכלל לא נעשה שימוש בקרני אינפרא אדום! קרני האור הנשלחות מהמכשיר הן חלק מספקטרום רחב, אשר ניתן לראות באור אינפרא אדום, ומכאן בא השם.

אותם פולסים של אור הנשלחים מהמכשיר שורפים את זקיק השערה, וגורמים להיחלשותה על ידי ניתוק אספקת הדם אליה. וכך, לאחר כמה טיפולים חוזרים של הסרת שיער באינפרא אדום השערה מתנוונת לגמרי ומתה.

 

הסרת שיער באינפרא אדום - מובילה בתחרות

ישנם שיטות נוספות המתיימרות להסיר את  השיער לצמיתות (הסרת שיער בלייזר ואפילציה), אך ברוב המקרים הסרת שיער באינפרא אדום היא זו שתנצח בתחרות.

קודם כל, הסרת שיער באינפרא אדום והסרת שיער בלייזר הן שתי השיטות היחידות המתאימות לאזורים גדולים כמו הרגליים והידיים, בעוד אפילציה מתאימה לאזורים מצומצמים כמו הגבות והשפם.

אך גם מבין האינפרא אדום ללייזר- הסרת שיער באינפרא אדום עולה עליו בכמות היתרונות:

 

  • הסרת שיער באינפרא אדום פונה לקהל רחב יותר של אנשים בזכות השימוש במספר אורכי גל שונים, המאפשר לבצע את הטיפול גם באנשים בעלי עור כהה. אורכי הגל השונים מאפשרים, למעשה, למכשיר להבחין בין הפרשי הגוונים של השיער והעור, ובכך להתמקד רק בשיער. פעולה זו אינה מתאפשר בלייזר משום ששם נעשה שימוש רק באורך גל אחד.
  • נקודה נוספת וקריטית (במיוחד לבנות...) היא שטיפולי הסרת שיער באינפרא אדום הם הרבה פחות כואבים מאשר הסרת שיער בלייזר. אלו מכם שרגישים במיוחד עלולים לחוש תחושת אי נעימות כלשהי, אבל סביר להניח שזה לא יגיע לידי כאב.

 

טיפול הסרת שיער באינפרא אדום במור קוסמטיקה - את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפול הסרת שיער באינפרא אדום במור קוסמטיקה, מהמובילים בתחום הקוסמטיקה, האסתטיקה והיופי.


Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים