רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


הסרת שיער באינפרא אדום - ישר ולעניין


הסרת שיער באינפרא אדום, אשר נקראת למעשה IPL (Intense Pulsed Light), עושה שימוש בקרני אור המשודרות באורכי גל נמוכים, שמכוונים הישר אל זקיקי השערה. אותן קרניים הנשלחות אל שורש השערה גורמת לחימום ממוקדם של האזור, הפסקה של אספקת הדם, ובסופו של דבר לניוון של השערה אשר לא תצמח עוד.


בגלל השימוש באורכי גל שונים (שלמעשה מבחינים בין הפרשי הגוונים של העור והשערות), הסרת שיער באינפרא אדום אפשרית גם לבעלות עור כהה, שהיו מנועות מלעבור טיפולי הסרת שיער בלייזר.

הסרת שיער באינפרא אדום - הכנות מקדימות


ממש כמו לפני כל הליך רפואי, גם לפני הסרת שיער באינפרא אדום, חשוב לערוך שיחה נוספת עם האדם אשר אצלו את הולכת לעבור את הטיפול. בשיחה כדאי להבהיר שוב את התהליך שאת עומדת לעבור, וודאי שאת מבינה מה הסרת שיער באינפרא אדום כוללת. כמו כן, סביר להניח שהמטפל או המטפלת שלך ישאלו אותך לגבי תרופות שאת נוטלת, או בעיות רפואיות שאת חווה, אשר עלולות לגרום לביטול הסרת שיער באינפרא אדום. אחרי שהמטפל ישאל אותך את כל השאלות הנחוצות- זה הזמן שלך לשאול כל דבר שיעלה על דעתך, ולקבל את כל המידע לו את זקוקה.

הסרת שיער באינפרא אדום- רגע לפני


לפני טיפול הסרת שיער באינפרא אדום צריך לבצע לא רק הכנות נפשיות, אלא גם פיזיות - יש להגיע לטיפול עם עור במצב אידיאלי. כלומר, לא שזוף, שרוף, מגורה או סובל מאדמומיות. הופעה של אחד מהתסמינים הללו עלולים לגרור דחייה של הטיפול או ביטולו. כמו כן, לפני הסרת שיער בלייזר יש לגלח את האזור, בכדי שהקרניים יגיעו ישירות אל זקיק השערה.

הסרת שיער באינפרא אדום - מתחילים...


טיפול הסרת שיער באינפרא אדום יכול להימשך אצל כל אחד בקצב זמן שונה. הדבר תלוי שמשתנים רבים כגון צפיפות השיער, האזור המטופל, מצב העור, צבע השיער, וקצב צמיחת השיער אשר משתנה אצל כל אחד, ואפילו בין השערות של אותו אדם. זמן ההמתנה הממוצע בין כל טיפול הסרת שיער באינפרא אדום נע בין שבועיים לחודש.

הסרת שיער באינפרא אדום - מרגישים את זה?טיפול הסרת שיער באינפרא אדום הוא טיפול ללא כאב. סביר להניח שתחושו עקצוצים, אך לא יותר מזה. הפעולה של שליחת קרני אור אל עבר זקיק השערה נעשית בחלקיק שנייה, ולכן כמעט ולא תרגישו אותה. כמו כן, רבים ממכשירי הסרת שיער באינפרא אדום מצוידים במערכת קירור, שמצננת את איזור הטיפול, ובנוסף תקבלו משחה שתאלחש את האזור.טיפול הסרת שיער באינפרא אדום במור קוסמטיקה - את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפול הסרת שיער באינפרא אדום במור קוסמטיקה, מהמובילים בתחום הקוסמטיקה, האסתטיקה והיופי.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים