רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתרהסרת שיער באינפרא אדום - חד וחלק

הסרת שיער מכל אזורי הגוף היא מנהג מקובל בחברה מזה מאות שנים - רק אם תעיפו מבט באחד מציוריו של בוטיצ'לי או טיציאן תוכלו להבחין בגופותיהם החלקות של הדמויות, אשר שיקפו את רוח התקופה.

המנהג עצמו לא השתנה במהלך השנים, אבל השיטות להגשמתו דווקא כן. כיום מוצעות לנו שיטות רבות להסרת שיער, חלקן זמניות וחלקן יותר קבועות, אשר לכל אחת היתרונות והחסרונות שלה.

 

הסרת שיער באינפרא אדום - מסעירה את כולם

ישנן שלוש שיטות להסרת שיער באופן קבוע: הסרת שיער בלייזר, הסרת שיער באינפרא אדום וטיפולי אפילציה. מבין כל אלה, הסרת שיער באינפרא אדום מתבלטת בבטיחות ובאיכות שלה. הסרת שיער באינפרא אדום נבדלת מהשיטות האחרות בזכות יתרונותיה הרבים, אשר מייחדים אותה מהשאר:

  • לפני שנתחיל עם האיכות, קודם נפתח עם הנוחות: הסרת שיער באינפרא אדום היא משמעותית פחות מכאיבה, מאשר הסרת שיער בלייזר, ובטח ובטח שפחות כואבת מטיפולי האפילציה.
  • הסרת שיער באינפרא אדום והסרת שיער בלייזר הן שתי השיטות, אשר פונות להסרת שיער באזורים גדולים יותר (רגליים, ידיים, מפשעות, גב, וכו'), אך אין ספק שטיפולי הסרת שיער באינפרא אדום נותנים מענה להרבה יותר אנשים. הסיבה לכך היא אורך הגל הבודד של הלייזר שלא יכול להתמודד עם בעלי עור כהה (וגם לא עם בעלי עור בהיר מדי). טיפולי הסרת שיער באינפרא אדום לעומת זאת, עושים שימוש במספר אורכי גל אשר כן יכולים לטפל בבעלי עור כהה. חשוב לציין שאף אחד מהטיפולים הללו לא מיועד לאנשים בעלי שיער לבן בלונדיני, ג'ינג'י או פלומתי.
  • זמן הטיפול של הסרת שיער באינפרא אדום הוא קצר יחסית להסרת שיער בלייזר (למרות שהתהליך מתבצע באופן דומה), והרבה יותר מהיר מהאפילציה, אשר בה כל שערה דורשת טיפול בנפרד.

 

הסרת שיער באינפרא אדום -  נכנסים לשורש השערה

הסרת שיער באינפרא אדום, בדומה ללייזר, נעשית באמצעות קרני אור הנשלחות אל זקיק השערה ומחממות אותו. החימום גורם לכך שאספקת הדת ניתקת, והשערה מפסיקה להיות מוזנת. רק לאחר כמה טיפולי הסרת שיער באינפרא אדום השערה תמות לגמרי, ותחדל מלצמוח. הסיבה לכך שתאי העור לא נפגעים היא משום שהם בהירים יחסית, וקרן האור מסוגלת לעבור אותם ולהתמקד בזקיקי השיער שמכילים כמות גבוהה של מלנין.

 

הסרת שיער באינפרא אדום - שמרו על עצמכם

הסרת שיער באינפרא אדום היא טיפול ארוך ומתמשך, שחשוב להתמיד בו ולשמור על עצמכם. היזהרו לא להיחשף לשמש, שמרו על העור, וכמובן - בחרו באנשי המקצוע הטובים ביותר.

טיפול הסרת שיער באינפרא אדום במור קליניק - את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפול הסרת שיער באינפרא אדום במור קליניק, מהמובילים בתחום הקוסמטיקה, האסתטיקה והיופי.


Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים