רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


הסרת שיער באינפרא אדום - היכן וכיצד?


שיטת הסרת שיער באינפרא אדום, התגלתה במקרה על-ידי רופאים, שדיווחו על תופעות לוואי מוזרות בעת השימוש בטכנולוגיה להסרת ורידים בולטים (דליות). השיטה מנצלת את החום המופק מקרני האור האינפרא אדום, להרס פיגמנט המלנין שבזקיק השערה.

הסרת שיער באינפרא אדום משיגה תוצאות מעולות, של כ-80% הצלחה, תוך מספר קטן של טיפולים ומיועדת אף לבעלי עור כהה, אשר טיפול הסרת שיער בלייזר אינו יעיל עבורם.

בשל הקלות היחסית בשימוש הטכנולוגיה, כל אדם יכול לעבור הסמכה מתאימה ולא רק רופאים ואחיות. לאחר טיפול הסרת שיער, כל שנשאר, אם בכלל, הוא שיער בהיר, דק ופלומתי. חשוב לציין כי השיטה אינה יעילה בטיפול הסרת שיער בהיר.


הסרת שיער באינפרא אדום לא מכאיבה ואינה משאירה צלקות וכוויות, ואף מרפאת לחלוטין את בעיית הצמיחה לתוך פנים העור. התהליך נטול תופעות לוואי כמעט לחלוטין, ובניגוד לתהליך הסרת שיער בלייזר, הוא אינו דורש חומרי אלחוש.

כיוון שאורכי הגל בין קרני לייזר לקרני אינפרא אדום שונים, הסיכונים בתהליך הסרת שיער באינפרא אדום הם פחותים, ולכן היא נחשבת כשיטה בטוחה בהרבה.

בשל יתרונות אלו, שיטה זו מעולה עבור טיפול בשטחי שיעור רחבים בזמן קצר; ידית המכשיר נחה על איזור מסוים ומתקדמת כמה סנטימטרים בכל כמה שניות, כך שמספר הטיפולים קטן ומשך כל טיפול הוא קצר.

תהליך הסרת שיער באינפרא אדום, בדומה להסרת שיער בלייזר, מתבצע על-ידי הבדלת קרן האור בין הנקודה הכהה בזקיק השערה שבה יש מלנין, ובין חלק העור הבהיר יותר. בשל אורך גל האינפרא אדום, הבדלה זו יעילה יותר מאשר בטיפול בלייזר.

הטיפול עצמו מתחיל במשיחת העור בג'ל קר, על-מנת להקל על תחושת החום המועטה המורגשת במהלך הטיפול. אורך הטיפול תלוי בגודל השטח המטופל, אך הוא ימשך כמה דקות לכל היותר.

מומלץ לגלח את האזור לפני הטיפול, כדי להשיג כיסוי מרבי של שטח פני האזור. ככל שהכיסוי יהיה גדול יותר, זקיקי שיער רבים יותר יהיו חשופים לקרן.

חשוב לזכור כי קיימת סברה מוטעית רחבה בציבור, בקשר ליעילותן של כל שיטות הסרת השיער; התוצאות הן לעולם לא מושלמות, אך הסרת שיער באינפרא אדום לעומת שאר השיטות, משיגה תוצאות מקסימאליות במינימום זמן, כאב וכסף.

יש לדאוג כי המכון בו יתבצעו הטיפולים, מוכר על-ידי משרד הבריאות וכי הסגל מוסמך כהלכה לביצוע המשימה.

לפרטים נוספים לגבי טיפול הסרת שיער באינפרא אדום או להתנסות ללא התחייבות התקשרו ליהודית

מור קוסמטיקה רח' העוגב 2 ראשון לציון      052-8705343   

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים