רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתרהסרת שיער באינפרא אדום מול טכניקות אחרות להסרת שיער


הסרת שיער באינפרא אדום הנה אחת הטכניקות האפקטיביות והמתקדמות ביותר להסרת שיער לצמיתות. הבחירה לבצע הסרת שיער באינפרא אדום תבטיח לך את המראה החלק שאת מחפשת, ללא שערות מיותרות וללא אי נעימות.


נשים רבות מוצאות עצמן מתלבטות בין הסרת שיער באינפרא אדום לבין שיטות אחרות. במאמר זה ננסה להתייחס לכלל האלמנטים הדומים והשונים בים הטכנולוגיות ולהקל עליך את הבחירה.

הסרת שיער באינפרא אדום בדומה לשימוש בלייזר מנצל את כוחן של קרני אור בגרימת נזק לשורש השערה אבל ישנו הבדל משמעותי בין השתיים, בביצוע הסרת שיער באינפרא אדום קרן האור שנוצרת היא הקרן האופטימאלית ביותר לספיגה על ידי פיגמנט המלנין בשער וזאת מבלי יצירת נזק כלשהו לעור מסביב לשערה ותודות לכך ניתן ברוב המקרים אף ליישם הסרת שיער באינפרא אדום גם על עור כהה, מה שמאד לא מומלץ לביצוע בטכניקת לייזר. בלייזר לעומת זאת הנזק לעור יכול להגיע לבולטות גבוה לפעמים.דמיון נוסף בין הטכניקות הוא חוסר האפקטיביות של שתיהן במקרים בהן אין פיגמנט כלל, כו אצל נשים ע שיער לבן או אפור. נשים אלה יפיקו תועלת רבה יותר מטיפולי אפילציה.

זמן טיפולי הסרת שיער באינפרא אדום תלוי במטופלת, בצבע השער ואופיו אך בממוצע הסרת שיער של 54%-77% לוקחת רק 6 חודשים, תקופת זמן קצרה במיוחד ביחס לכל הטכניקות האחרות, באפילציה למשל הסרת שיערות זקן תיקח בין שנה ל-4 שנים בממוצע. זהו טיפול איטי יחסית ומומלץ בעיקר לטיפול נקודתי יותר מטיפול בשטחים מאסיביים ושיעור כבד.

הנה מספר נקודות על טיפול הסרת שיער באינפרא אדום:

o הסרת שיער היא טכניקה זולה יחסית לכמות השיער שהיא מסירה בכל טיפול, ההשפעה היא מידית.

o הסרת שיער באינפרא אדום אינה כרוכה בכאב, מכיוון שמדובר בקרן אור מדויקת מאד שנגשת אך ורק לפיגמנט אין למעשה מה שיגרום לכאב.

o השפעות הטיפול נראות לעין כבר מהפגישה הראשונה ולעיתים מגיע עד לכ-50% מכלל השיער, יש להמשיך ולטפל בכדי להגיע למראה החלק המושלם אבל קצב השינוי הוא בין המהירים ביותר.

o בין טיפולי הסר שיער באינפרא אדום המטופלת לא רק שלא צריכה להתמודד עם שיעור בעייתי (כמו במקרה של טיפולי אפילציה) היא אף מתבקשת להתגלח, הסרת שיער באינפרא אדום יכולה להתבצע רק על משטח מגולח.

אם את באמת רוצה להפטר מהשיער אחת ולתמיד, הסרת שיער באינפרא אדום היא דרך נפלאה להשגת תוצאות מהירות ואיכותיות, אבל כשמדובר בביצוע הסרת שיער באינפרא אדום אסור בשום פנים ואופן להתפשר ולגשת למטפלת או קליניקה חובבנים, הסרת שיער באינפרא אדום חייבת להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע וקליניקות איכותיות שעברו הכשרה מלאה על המכשיר וידעו לכוון אותו בצורה הטובה ביותר ביחס אליך.יותר ויותר נשים בוחרות כיום לבצע טיפולי הסרת שיער באינפרא אדום והסיבות, כפי שציינו כאן הן רבות. נסי ולא תצטערי.
לייעוץ ללא התחייבות התקשרי ליהודית   052-8705343
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים