רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 הזדקנות העור וטיפול במכשיר הקור
מילות מפתח: הזדקנות העור, הזדקנות עור הפנים, טיפול במכשיר הקור, טיפול קור נגד הזדקנות
תיאור: באמצעות טכנולוגיות חדישות ושיטות קוסמטיות מתקדמות ניתן היום לחדש את מראה העור. לחצו למידע נוסף...

גורמים להזדקנות עור הפנים

עור פנינו מזדקן במהלך השנים בעיקר כתוצאה מתהליכים טבעיים אך לרוע המזל גם כתוצאה מהשפעות חיצוניות רבות ומזיקות המצויות כל העת מסביבנו. הקולגן (או בשמו האנגלי: "Collagen") מצוי בתאי העור שלנו והוא האחראי העיקרי למראה החיוני, הבריא והצעיר של עורנו. כתוצאה מתהליך ההזדקנות יצור הקולגן בגופנו הולך ופוחת.

בתקופת הילדות והנערות, התאים המחברים את רקמות העור, ה"פיברובלסט", הממונים על הפרשה סדירה וקבועה של קבוצת מולקולות רב סוכריות ושל חלבונים המייצרים את הקולגן החיוני לעורנו, פועלים נמרצות וללא הפוגה. אך כאשר עור פנינו מזדקן, פוחת והולך יצור רקמת הקולגן. כתוצאה מכך, משתנה לאט מראה העור ובמהלך הזמן אף מופיעים קמטים. נוסף לתהליך טבעי זה, זיהום האוויר, מתח רב, קרינת השמש, עישון ועוד גורמים אחרים משפיעים לרעה על עור פנינו.


קראו המלצות

טיפול באמצעות קור בתופעות הזדקנות העור


כאמור, הזדקנות העור קשורה לשלושה גורמים: לסביבת החיים, לגיל ולתורשה. יכולתנו להשפיע על התהליכים הפנימיים כמו גם החיצוניים היא מטבעה מוגבלת אך באמצעות טכנולוגיות חדישות ושיטות קוסמטיות מתקדמות ניתן היום לחדש את מראה העור ואף לעודד תהליכים טבעיים שונים, כדוגמת יצור מחודש של קולגן. לאחרונה פותחה שיטה חדשה ויעילה ביותר לטיפול בהזדקנות עור הפנים באמצעות קור.

באמצעות מכשיר הקור נעשה שימוש בתהליך קירור בטמפרטורה של מינוס חמש מעלות צלזיוס לטיפול בתופעות ההזדקנות השונות. הקור גורם לסדרה קבועה של הצרות והרחבות של כלי דם תת עוריים בפנים. פעולה זו קרויה "קריו-פורזה" והיא מזכירה מאוד פעולה של שאיבה. פעולת הקרוי-פורזה מעודדת סירקולציה בין תאית ומשפרת באופן ניכר את החדרת החומרים הפעילים והתכשירים השונים אל עור הפנים.

התכשירים בהם נעשה שימוש בשיטת הטיפול בקור הם מיוחדים ומאופיינים בהולכה אפקטיבית של קור. שילוב הקור עם התכשירים הפעילים גורם לספיגה מוגברת של רכיבים חשובים בשכבות העור השונות, למתיחה מיידית של עור הפנים וליצירת מראה בריא, מטופח ורענן.

סדרת המוצרים המשמשים לטיפול באמצעות קור עשירים מאוד בחומרים פעילים ומכילים חומר הקרוי פפטימין. פפטימין הוא חומר צמחי טבעי הדומה מאוד בפעילותו לפעילות של DHEA הקרוי "הורמון הנעורים". DHEA הוא סטרואיד הנוצר בבלוטת יותרת הכליה אצל גברים וגם אצל נשים, ומגיע לשיא פעילותו בגילאי20 עד30 .

עם השנים חלה ירידה הדרגתית בייצור הסטרואיד במקביל לירידה ברמות הטסטוסטרון אצל גברים והאסטרוגן אצל נשים. ל-DHEA כמו גם לפפטימין ישנה השפעה ישירה על האטה של תהליך ההזדקנות. השימוש בקור בשילוב החומרים הפעילים המכילים גם פפטימין מוסיף לחות לשכבות העור השונות כולל האפידרמיס והדרמיס, גורם למיצוק העור, מעודד את מתיחתו והידוקו, מבהיר את הגוון שלו, ומסלק נפיחות או בצקות בעור.

מכשיר הקור מצליח לעכב בצורה ניכרת את הזדקנות עור הפנים, לאחר הטיפול בקור הופך גוון העור לבריא יותר, הוא נעשה רך ואחיד במראהו, ולבסוף, הקמטים והנפיחות באזורים השונים ובעיקר באזור האף ובזוויות השפתיים נעלמים. 

לפרטים נוספים לגבי הטיפול בקור התקשרו ליהודית  052-8705343

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים