רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


הורדת שיער באינפרא אדום אילו שיטות הורדת שיער קיימות?

ישנן שיטות רבות לצורך הסרת שיער מיותר בגוף - שיטות מסורתיות כמו גילוח, שעווה, משחות להסרת שיער, מכונות להסרת שיער ועוד - כל השיטות הללו מסירות את השיער לתקופה זמנית ומצריכות חזרה על התהליך אחת לכמה ימים, תלוי בשיטה. השיערה ממשיכה לצמוח ובמקרים מסויימים ישנה אף צמיחה מוגברת. כמו כן- לשיערות יש נטייה לצמיחה פנימית-כלומר לצמוח חזרה תחת העור. ישנן שיטות גם להסרת שיער לצמיתות כמו אפילציה, שימוש בקרן ליזן וקרן אינפרא אדום.

מהי הורדת שיער באינפרא אדומה?

קרן אינפרא אדום זוהי קרן אור שניתנת להפעלה באורכי גל שונים. להבדיל מקרן הלייזר, הורדת שיער באינפרא אדום נעשית בעוצמות נמוכות יותר, מה שמאפשר להפעילה גם על גוון עור כהה מבלי לגרום לפיגמנטציה, כך גם רמת הכאב נמוכה יותר. הורדת שיער באינפרא אדום פועלת על בסיס שימוש באורכי גל שונים. קרן האור מופעלת על אורכי גל שונים, אשר מתבייתים על השיערה ומוליכים חום אל זקיק השיערה- השורש. החום ממיס את שורש השיערה וחזרה של מס' פעמים על פעולה זו תביא לידי השמדה של זקיק השיערה מבלי שיעשה שום נזק לעור עצמו. הליך הורדת שיער באינפרא אדום פועל על מלנין - מלנין אלא הם חלקיקי הצבע שאותם קרן האור "מזהה" ועל פי זה מתבייתת על השיערה.


העובדה שמשתמשים באורכי גל שונים מאפשרת לעשות הפרדה בין מלנין העור למלנין השיערה- וכך למעשה, ככל שהשיערה יותר כהה ועבה, וההבדלים בין צבע העור לצבע השיערה גדולים יותר,כך סיכויי ההצלחה גוברים.

למה הורדת שיער באינפרא עדיפה על פני שיטות אחרות?להבדיל משימוש בקרן לייזר או אפילציה, שיטת הורדת שיער בקרן אינפרא אינה גורמת לכאב ככלל, להבדיל משימוש בקרן ליזר, אשר מופעל בעוצמות גבוהות ומצריך שימוש בתכשירים מקלי כאב. כמו כן, להבדיל מאפילציה אשר עובדת על כל שיערה בנפרד, הרי שטיפול בקרן אור עובד על איזורים, ולא על שיערה בודדת.

עוצמת קרן האינפרא הנמוכה כמעט אינה מהווה כלל סכנת פיגמנטציה בעור כמו קרן לייזר, אשר עובדת על עוצמות מאוד גבוהות. כמו כן, מאחר והכאב אינו חזק אין צורך בשימוש במשחת אל-חוש, כפי שנהוג לעשות בטיפולי השרת שיער בקרניים בעוצמות גבוהות יותר. היתרון הבולט של הורדת שיער באינפרא אדום הוא בכך שהשיטה יעילה ומתאימה גם לאנשים בעלי גוון אור כהה.

לסיכום, לאלה שרוצים להיפטר מהשיער המיותר ואינם חושקים בהתעסקות חוזרת ונשנית בגילוח או שעווה - הורדת שיער באינפרא אדום זוהי שיטה בטוחה, יעילה ואינה מכאיבה. חשוב לוודא שמי שמפעיל את המכשיר הינו מוסמך לכך וטרם התחלת הטיפול יש לעבור ייעוץ ואבחון על מנת להתאים את המכשיר ואת אורכי הגל המתאימים וניתן להתחיל להיות חלקים.

לפגישת יעוץ חינם, פנו אלינו עוד היום!

052-8705343

 

 

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים