רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר
האם גם את מעוניינת לדעת עוד פרטים על הטיפול באינפרא אדום באקנה גב?


 
פצעים על העור, אדמומיות, פצעים אדמומיים, ופצעי מוגלה- כל אלה הם חלק מהתופעה אשר מכונה "אקנה". אקנה יכול להופיע בכל מיני אזורים בגוף, לרבות הפנים, הצוואר, החזה, וכמובן- הגב. ישנם מספר טיפולים אשר מיועדים להתמודד עם פצעי האקנה, אך הטיפול היעיל ביותר, אשר יכול להביא לתוצאות משמעותיות ביותר ולאורך זמן ארוך, הינו הטיפול באינפרא אדום. אינפרא אדום יכול לצמצם את הופעת הפצעים ב-80% ויותר, וכל זאת ללא כאבים, ללא מאמץ, וללא כל תופעות לוואי. בואי גם את והיווכחי בתוצאות הנפלאות של שיטת הטיפול באינפרא אדום!

 
מהי שיטת הטיפול באינפרא אדום?
 
האקנה נגרם כתוצאה מסתימה בפתח בלוטות החלב, אשר מונעת כניסה של חמצן, וגורמת להיווצרות של בקטריות שבסופו של דבר יוצרות דלקות אשר נראות כמוגלות, או כפי שהן מכונות בשפה היומיומית- חצ'קונים. על מנת לחסל את בקטריות האקנה שיוצרות את הפצעים, נעשה שימוש בגלי חום של אינפרא אדום, אשר מסייעים להיווצרות של חמצן בתוך התאים, שהורג את הבקטריה, ולמעשה בסופו של דבר "מחסל" את הפצע. שיטת הטיפול באינפרא אדום החלה להתבסס כבר לקראת סוף שנות התשעים בארצות הברית, וכיום בישראל עושים בשיטה זו שימוש נרחב.
 
היכן כדאי לבצע את הטיפול?

 
מכון "מור קוסמטיקה" אשר ממוקם בראשון לציון, הינו מכון מוביל לטיפול בבעיות קוסמטיות שונות, לרבות טיפולי אינפרא אדום להסרת פצעי אקנה. המכון מנוהל על ידי יהודית מור, קוסמטיקאית מוסמכת וותיקה ביותר בתחום הפרא-רפואי, מור ידועה בטיפול המסור שלה ובבקיאות בנושא האקנה בגב, והיא יכולה לעזור גם לך להשיג מראה עור נקי וחלק תוך מספר טיפולים.
להתייעצות ליהודית 052-8705343 הרב שלינקה 3 נחלת יהודה
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים