רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


דיקור סיני כפתרון קוסמטידיקור סיני קוסמטי הוא טיפול עתיק יומין, אשר מאפשר לגוף לקבל את צרכיו האסתטיים – וזאת מבלי להגיע למצב של ניתוחים פלסטיים, הליכים כירורגים פולשניים ומסוכנים ועוד. דיקור סיני הוא פתרון נהדר לכאב, אבל כפי שגילו במערב בשנים האחרונות – הוא גם פתרון נהדר ואלטרנטיבי לכל הניתוחים הפלסטיים שהוליווד כה מעודדת.

דיקור סיני לטיפול בבעיות קוסמטיות ואסתטיות הוא טיפול מאד פופולארי בשנים האחרונות: טיפול לחידוש הנעורים ולהחייאת עור הפנים ללא צורך בניתוחים או הזרקות של כימיקאלים. דיקו! ר סיני אסתטי הוא בעצם כמו טיפול דיקור רגיל, במהלך הטיפול מוחדרות מחטים דקיקות לאזורים שונים בפנים ומתחיל בעצם תהליך הריס ושחזור של תאי העור בצורה טובה ואיכותית יותר.

קראו המלצות לגבי טיפולי פנים אצלי במכון


דיקור קוסמטי מעודד זרימת דם טובה – שמושתתת על זרימת צ'י איכותית בכל הגוף, ובעור בפרט, דבר שגורם לו להראות צעיר, ולא צריך לא בוטוקס ולא מתיחת פנים. זרימה מוגברת של אנרגיה חיונית במרידיאנים וגם זרימת חמצן לרקמות, בזכות הזרמת דם מוגברת לאזור הפנים – כל זאת בזכות סדרת טיפולים הרבה פחות יקרים בסה"כ – מניתוח פלסטי. דיקור סיני עושה את העבודה נהדר: הוא! מעודד מטבוליזם של התאים בעור, ניקוי רעלים, יצירת תאי עור חדשים מהר יותר.

טכניקת הטיפול משפרת משמעותית את גמישותם ש שרירי הפנים, ואין צורך למלא את הפנים בכל מיני חומרים שעושים מתיחות פנים או בוטוקס. דיקור קוסמטי מאט מאד את תהליך ההזדקנות של העור – ככה שמי שמתחיל לעשות טיפולים מוקדם – בעצם מונע מעצמו כתמי שמש, קמטים וכו', בגיל מבוגר יותר; דיקור מנצל בצורה אופטימאלית את הפוטנציאל הטבעי של העור לחדש ולשמר את עצמו.הטיפול מעניק גם לעור לחות מחודשת, גם אם מדובר בעור יבש – כלומר אפשר ממש לשנות בהליך זה את המרקם המולד של העור ובכך גם לחסוך מאות שקלים על תכשירים שלא עושים דבר פרט לנזק. הדיקור נותן לחות לעור מבפנים כלפי חוץ והקמטים ייעלמו באחוזים ניכרים (לא 100 אחוז, אבל גם 60-70 אחוז זה טוב) אך ורק באמצעות המאגרים הטבעיים של הגוף – דבר שהדיקור מעודד.

הטיפול עצמו מרגיע מאוד וכמעט שאינו כרוך בכאב ומהווה אלטרנטיבה טבעית, בטוחה, זולה יחסית ונטולת כל סיכונים א תופעות לוואי לטיפולים קוסמטיים ואסתטיים הכוללים שימוש בתרופות, סכין מנתחים וכימיקלים. ללא ספק הטרנד הזה אולי יכול להביא למגמה הפוכה – מהאישה והגבר הפשוטים ועד להוליווד: במקום שהוליווד תעודד ניתוחים פלסטיים, אולי האנשים הפשוטים ורעבי הבריאות – ילמדו את הוליווד איך אפשר לעשות טיפולים אסתטיים – בלי ניתוח!

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים