רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


.
 
גם מבוגרים סובלים מאקנה קשה
 
פצעי אקנה קשה הם אינם מנת חלקם של מתבגרים בלבד. חשוב להבין, כי הסיבות המביאות להיווצרותם של פצעי אקנה, בין אם אקנה קשה ובין אם הופעתם של פצעים קלים בלבד, הם רבות ומגוונות. לחץ, מתח, חרדה, שינויים הורמונאליים, שינויי מזג אוויר ועוד גורמים לסיבות העיקריות להופעתם של פצעי אקנה קשה. בשל היותן של סיבות אלו רלוונטיות גם עבור מבוגרים, לא פעם ניתן לראות מקרים ובהם דווקא מבוגרים סובלים מפצעי אקנה קשה.


 
כבר לא קשה להיפטר מהפצעים
בניגוד לדעה הרווחת, דווקא עבור אלו המבוגרים יותר טיפול אקנה למבוגרים הוא חשוב והכרחי. לעומת המתבגרים, אשר עבורם ייתכן ומדובר בהופעת אקנה קשה באופן תקופתי וחולף, כאשר מדובר במבוגרים, הסיכוי שהופעתם של פצעי אקנה קשה ייגמר ללא טיפול פוחת באופן משמעותי. כמו בעבור מתבגרים, גם בעבור אלו המבוגרים, טיפול חדשני העושה שימוש בחומם הבריא של קרני לייזר אינפרא אדומות יהווה את הטיפול היעיל והכדאי ביותר.
 
מקדימים תרופה לאקנה הקשה
כאשר מופיעים פצעי אקנה קשה, חשוב להקדים ולפנות למכון קוסמטיקה מיומן ומנוסה בתחום. בסופו של דבר, אל לנו לשכוח כי מדובר בעור הפנים שלנו, וטיפול לא נכון בפצעי אקנה קשה יכול להחמירם ואף לגרום לצלקות. חשוב לשים לב לעובדה, על פיה הטיפול באינפרא אדום אינו מסתכם רק בקרני הלייזר עצמם. תוך כדי טיפולי אינפרא, חשוב להקפיד ולמרוח פעם או פעמיים ביום (על פי הוראות מכון הקוסמטיקה) תכשירים וחומרים המכילים חומר פעיל לטובת הטיפול בפצעי אקנה קשה. טיפול משולב שכזה יביא לתוצאות תוך פרק זמן קצר. למעשה, כבר אחרי הטיפולים הראשוניים ניתן יהיה להבחין בהבדל משמעותי במראה העור כולו, שפרט לאותם פצעי אקנה קשה, ייעלמו ממנו גם כתמים אחרים, דוגמת כתמי שמש או פיגמנטציה. בכל מקרה, על מנת להשלים טיפול נגד אקנה קשה בקרני לייזר אינפרא אדומות יש לערוך סדרת טיפולים מותאמים מראש.
 
רוצים טיפול בלי תופעות לוואי? הגעתם למקום הנכון
רבים שכבר התנסו בשימוש בשיטה יודעים לספר, כי אכן מדובר בשיטה להעלמת פצעי אקנה קשה, אשר לה הכי פחות תופעות לוואי והכי פחות כאבים. בשורה התחתונה, כאשר מדובר על פצעי אקנה קשה, המופיעים על עור פניהם של מבוגרים, רצוי להקדים ולפנות לטיפול מתאים. רק כך נוכל להבטיח חזרה לשגרה נקייה מפצעים תוך זמן קצר, ללא כאבים ותופעות לוואי ובהוצאות שוות לכל נפש
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים