רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


גוף נפש ו...טיפול קוסמטי

 טיפול קוסמטי המשלב גוף נפש הוא טיפול מצוין. הטיפול מתחיל מיד עם כניסתו של הלקוח למכון הנעים. טיפול כזה אפשר לקבל מקוסמטיקאית מקצועית בעלת גישה הוליסטית שקנתה לה כמה מיומנויות, הן בקוסמטיקה והן בשיטות טיפול אלטרנטיביות. טיפול קוסמטי גוף נפש מניח, בצדק, שהיופי מושג גם מִבִּפנים, מתוך רגיעה, וגם מבחוץ.
 
שלבי הטיפול
 
אבחון - בתחילתו של טיפול קוסמטי גוף נפש הקוסמטיקאית מאבחנת את סוג העור ומנקה אותו בעדינות. לאחר הסבר על הטיפול, המתאים לרוב סוגי העור, הקוסמטיקאית ממשיכה בפעולות היעילות לחידוש העור.
 
פילינג – פילינג במכון אינו הפילינג הקליל שעושים בבית. במכון אפשר לעשות פילינג בינוני שהוא עמוק יותר אך מבוקר. חומר הקילוף מכיל חומצות אלפא הידרוקסיות, חומצות אשר מדע הדרמטולוגיה מצא שהן יעילות לקילוף נכון של העור. חומצות אלה מפרקות את החומר הבין תאי ומשחררות "סתימות" של חלב, לכלוך, שומן ותאים מתים.
 
ניקוי עמוק - אחרי הקילוף העור הוא נקי, רך ונוח לניקוי עמוק משומנים ומקומדונים (שחורים). לאחר הסרת השחורים יש שיפור ניכר במצבו של העור וביכולתו לקלוט לחות וחומרי הזנה.
 
החדרת חומרים חיוניים - עתה, תוך כדי עיסוי, נספגים בעור חומרי הלחות וההזנה. החומרים המוחדרים הם סטריליים, בהם סרוּם ויטמין סי המשיב חיים לעור, ועוד ויטמינים, מינרלים וחומרים חיוניים ופעילים אחרים - בהתאם לסוג העור.
 
עיסוי הפנים – החדרת החומרים נעשית בתנועות עיסוי מיוחדות להרגעה, לשיפור זרימת הדם בפנים ולשיפור טונוס השרירים שלהם. מכשיר האולטרסוניק מסייע בהחדרת החומרים ובהחלקת העור.
 
מסכה – בסוף הטיפול נמרחת מסכת אצות המשלימה את פעולתם של החומרים שהוחדרו לעור. המסכה סוגרת נקבוביות שנפתחו בטיפול, מחטאת ומביאה את העור לתפקוד מיטבי. בעוד המטופל שרוע על גבו והמסכה על פניו מתחילים בטיפול הרפלקסולוגי.
 
טיפול רפלקסולוגי – זהו עיסוי של כפות הרגליים מתוך לחיצות, תנועות ליטוף ותנועות מיוחדות אחרות אשר כל אחת מהן מיועדת לשחרור חסימות אנרגטיות של גוף נפש.
 
התוצאות – טיפול זה על ידי קוסמטיקאית הוא נעים ביותר, מַצעיר, ואף מיטיב עם כאבים ותסמונות שונות. שלושים דקות של רפלקסולוגיה בסיום הטיפול משפיעות על כל השרירים בגוף, על זרימת הדם, מביאות להרגשת הקלה ויש אומרים אפילו לעונג ולעילוי. העור נראה חלק וזוהר, והמטופל נראה בריא וקורן.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים