רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


אתם והחצ'קונים ראש בראש- מי ינצח?

חצ'קונים הם המכה האחת עשרה, כך יעידו כל מי שסבלו מאקנה, בתקופת ההתבגרות או בגיל מבוגר יותר. מדובר באחת התופעות הפחות נעימות אותן אנחנו חווים במהלך חיינו. מי שפניו זרועים חצ'קונים נתפס בחברה שלנו כאדם בלתי אסתטי ולא נעים למראה, ומחפש פתרונות רבים להעלים חצ'קונים ולהיפטר מאות הקלון לנצח, אך גם מי שסובל חצ'קונים באיזורים אחרים כמו הגב, העורף או אפילו הרגליים, חש באותן תחושות לא אחת. אז מה באמת אפשר וצריך לעשות נגד חצ'קונים - על כך במאמר הבא.

 
לקריאת המלצות מלקוחות

מהם חצ'קונים בעצם?

הבושה הכרוכה בהופעת חצ'קונים מונעת מרבים לנסות ולהבין מה המקור שלהם, בעוד שזיהוי המקור והבנה של הבעיה עשויים לעזור גם בפתרונה. למעשה חצ'קונים הם התוצאה הסופית של פעילות מוגברת בבלוטות החלב שלנו המצויות מתחת לפני העור. ההפרשה המוגברת של השומן, גורמת לסתימת הנקבוביות וזקיקי השיערות שלנו, ולהיווצרות חיידקים רבים בשם אקנה באותן בלוטות. החיידקים האלו גורמים להופעת פצעים אדומים, נפוחים ומוגלתיים, הידועים לשמצה בשם חצ'קונים או פצעי בגרות, שהם לא רק מכאיבים, אלא גם משפיעים על הלך רוחנו ועל איכות חיינו. אצל כל אחד הסובל מאקנה מופיעים חצ'קונים בדרגות חומרה שונות, בכמות אחרת ובאיזורים אחרים על פני הגוף. הדבר הראשון שיש לעשותו הוא ללכת לאבחן חצ'קונים אצל רופא עור המתמחה בכך, ולדעת לאמוד את מידת האקנה. כעת אפשר להתחיל בטיפול.

 

טיפולים נגד חצ'קונים

במקרים רבים חושב מי שיש לו חצ'קונים שאין לו מה לעשות. אך האמת רחוקה מכך, ויש הרבה מה לעשות. בעזרת הקפדה על היגיינה גבוהה, על שתיית מים מרובה, על הימנעות ממזונות שומניים ומטוגנים, ומעל לכל בעזרת התאפקות מהנסיון לסחוט חצ'קונים לבד ולנסות לטפל בהם בצורה עצמאית, כבר ניתן לעשות הרבה.

מבחינת הטיפולים שמציעים תחומי הרפואה והקוסמטיקה נגד חצ'קונים הרי שהמבחר עצום.

כיום ניתן למצוא אפשרויות רבות של טיפולים חדשניים כנגד חצ'קונים המשפרים את מצבם, משקמים את בריאות העור ואף עשויים למנוע הופעה של צלקות אקנה בעתיד.

בעוד שרופא עשוי להציע לכם ליטול כדורי אנטיביוטיקה חריפים או את התרופה ראקוטן נגד חצ'קונים הידועה כתרופה חזקה ביותר אך בעלת תופעות לוואי מסוכנות שונות, הרי שקוסמטיקאית המוכשרת לכך, תוכל להציע לכם מגוון טיפולים נגד חצ'קונים שיקלו על מצבם, החל בנקיון יסודי של הפנים באמצעות פילינג מסוגים שונים, עבור במסיכות מיוחדות ותכשירים למריחה המכילים חומרים רפואיים פעילים שקוטלים את החיידקים ומחיים את תאי העור, עבור בטיפולי אור אינפרא אדום הידועים כטיפולים מוצלחים במיוחד עם מינימום כאב וללא תופעות לוואי כלל, וכן הלאה.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים