רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


את, הרך הנולד, והתפרים...

Back
דף הבית >> את, הרך הנולד, והתפרים...
את, הרך הנולד, והתפרים...
 
עם Alo First טבעי שתהיי רגועה
 
כולם אמרו לך כמה כואב בלידה, אבל פחות סיפרו כמה כואב אחרי...
כל מי שמתחדשת בתינוק או תינוקת מתוקים, מכירה את האושר הזה – ההורמונים השוצפים, ההתרגשות העצומה, האדרנלין שגועש בגוף וההתפעמות מול פלא הטבע שנוצר בגופך. הבעיה היא שאף אחד לא הרחיב את הדיבור על התפרים...  וואוו, זה כל כך כואב, כל כך שורף, כל כך דורש... אלו פירסט!
 
 
רובנו היינו שם, על קו התפר...
תפרים לאחר לידה הם אחת הבעיות הקשות שיש להתמודד איתן, ואיך לומר? מעולם לא ידעת כמה האזור הזה הכרחי וחשוב - ככה סתם בשביל לשבת, לעמוד, לשכב, לשנות תנוחה, או להחזיק, או להסתובב, או... הבנת את הרעיון. הבעיה היא שאין הרבה מה לעשות מלבד להתקלח במים פושרים, לשבת על גלגל מנופח, ולחכות, לחכות... כל זה בזמן שהגוף שלך מתאושש, ואת עצמך לא יודעת בדיוק מי נגד מי, ויש גם תינוק קטן שכל תשומת הלב מופנית אליו כרגע, ואיפה את בכל הסיפור הזה?
 
אלו פירסט – התכשיר המהפכני להקלה על תפרים אחרי לידה
ישנם תכשירים שונים להקלה על תפרים אחרי לידה, אך הבעיה היא שרובם מגיעים בצורת משחה, וסליחה, אבל מי יכולה בכלל ל-ח-ש-ו-ב על למרוח משהו באזור כל כך נפוח וכואב, שאי אפשר לגעת בו בכלל! אז הנה, בדיוק לשם כך הומצא תכשיר אלו פירסט – לא משחה כי אם תרסיס, המאפשר התזה מהירה, קלה ופשוטה והרגעה מיידית. פשוט ככה.
 
איזה סוד מתחבא בתרסיס הקסמים הקטן?
תרסיס אלו פירסט מכיל נוסחה ייחודית להגנת העור מפני זיהומים ודלקות, ומהווה פתרון מיידי ופשוט לתפרים שלאחר לידה, כואבים ושורפים ככל שיהיו. התרסיס מכיל ריכוז גבוה במיוחד של ג'ל האלוורה, ולצידו:
  1. בי פרופוליס – חומר יעיל ביותר כנגד דלקות, המגביר את סגולות ההקלה וההרגעה של מיצוי האלוורה.
  2. 11 תמציות צמחי מרפא – קמומיל, קורנית, ציפורני חתול, אקליפטוס, פסיפלורה, שן הארי, יארו, זיפן, עץ האלמוג, מרווה וזנגביל.
  3. רכיבים מאלחשים, מפחיתי כאב, שאינם מגרים את העור.
השילוב של חומרים אלה מגביר לאין ערוך את יעילותו של ג'ל האלוורה, והופך אותו לתרופת קסם של ממש כשמדובר בתפרים לאחר לידה, ובעור הרגיש והמיוסר המייחל להקלה. תרסיס האלו פירסט אינו שורף ואינו מורגש, הוא נספג במהירות בעור, והחומרים שבו מספקים מרגוע מיידי לתפרים וליולדת הטרייה.
 
לפני לידה או ממש רגע אחרי? הזמיני אלו פירסט!
כבר הכנת את התיק לבית היולדות? זה הזמן להתקשר ולהזמין תרסיס אלו פירסט (ולשים אותו במקום הכי זמין בתיק). אם את כבר אחרי לידה ומחפשת הקלה, ואולי את המילים האלה קורא בעצם האב הטרי המחפש מזור לזוגתו הסובלת – כדאי להזמין אלו פירסט בזה הרגע ולקבל עזרה ראשונה מהשורה הראשונה. עם הקלה רבה וחיוך גדול אפשר להתחיל ליהנות מהתינוק החדש... מזל טוב!
 
 
מרכז מור קליניק מזמין אותך ליהנות מיתרונות ה-אלו פירסט.
הזמיני את תרסיס הפלאים במחיר 105 ₪ בלבד, שלמי במזומן או באשראי,
תני מנוחה לגופך ותשכחי מהתפרים

התקשרי עכשיו
052-8705343

 

כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים