רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


  
אקנה - למדו כיצד לנצח את האקנה ללא נזקי רואקוטן

טיפול ברואקוטן מומלץ למי שיש לו אקנה חמור מאוד ושגם מגיב טוב לתרופה. אם אתם חוששים מנטילת תרופות מזיקות ומאמינים שיש דרכים טבעיות לפתור בעיות ולרפא אקנה וכל צרה אחרת, אם נטלתם רואקוטן והתרופה "הרגה" אתכם בשל תופעות הלוואי שלה, אם את מתכוונת להיכנס להיריון, אם נטלתם רואקוטן וזה החריף את האקנה על עורכם -  השורות הבאות מופנות אליכם.

הקוסמטיקה הרפואית מתגייסת נגד אקנה
הקוסמטיקה מתפתחת ומתעדכנת כמו כל הטכנולוגיות. חידושי הטכנולוגיה נוגעים לכל תחומי החיים, ובוודאי לתחומים הפרה-רפואיים. הבנת התהליכים שמחוללים אקנה הביאה את הקוסמטיקה לטיפולים יעילים ביותר נגד אקנה וגם לריפוי הצלקות שאקנה משאיר אחריו.

הטיפול הביתי באמצעות בחומצות נגד אקנה
חומצה סליצילית, חומצות אלפא הידרוקסיות, חומצה רטינואית וחומצות אחרות נמצאו יעילות ביותר נגד אקנה. לכן מומלץ שהתכשירים שאתם משתמשים בהם ביומיום יכילו את מקצת החומצות האלה.

הטיפול במכון באמצעות חומצות נגד אקנה
קוסמטיקאית מוסמכת או רפואית רשאית להשתמש בחומצות בריכוז גבוהה יותר מזה שנמצא בתכשירים הביתיים. טיפול כזה הקרוי פילינג – קילוף – מגיע עמוק יותר וכך מנטרל ביעילות את פקקי החלב ואת התהליכים הדלקתיים של אקנה. גם במכון יש כמה רמות של פילינג. לאחר טיפול פילינג קל תוכלו לתפקד ולהיראות מיד. לאחר פילינג בינוני תצטרכו לשהות סופ"ש בבית עד שעורכם יחזור לעצמו. פילינג כזה מומלץ אחת לכמה חודשים במיוחד כדי להחליק את העור מצלקות אקנה.

הטיפול במכון באמצעות מכשירים נגד אקנה
לרשותה של הקוסמטיקאית הרפואית עומדים גם מכשירים אשר היא הוכשרה להשתמש בהם. אחד המכשירים הוא האינפרה האדום, מכשיר בטוח לגמרי לשימוש ולא מכאיב. קרני האינפרה חודרות אל זקיקי השיער ומשמידות את מוקד הפעילות שלהם (הפרשת חלב ותהליך דלקתי בו מעורבים חיידקים).

שילוב של שיטות וטיפולים נגד אקנה
השילוב של פילינג עם טיפול במכשיר אינפרה הוא מנצח. הקוסמטיקאית יודעת את עומק הפילינג ואת עוצמת קרני האינפרה הנדרשים לכם לאחר אבחנה, כי חשוב לדעת איזה סוג של אקנה יש לכם. גישתה של הקוסמטיקה הרפואית המשולבת היא כה יעילה, עד שתרגישו במהרה בהבדל. המפגש עם קוסמטיקאית אמינה הוא חשוב גם כדי לקבל הדרכה וגם כדי לקבל תמיכה והרגעה. הגישה המשולבת מציעה גם טיפול אלטרנטיבי המרגיע את הנפש ומאפשר חוויה חיובית בצד הלחימה נגד אקנה ונזקיו.


להורדת הספר "אומרים לא לרואקוטן קוראים ושומרים על הבריאות" לחצו כאן
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים