רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


אקנה וזיעה – מיתוסים ודרכי פעולהמיתוס נפוץ שקיים לגבי אקנה , הוא שזיעה מחריפה את הופעת הפצעונים. כתוצאה מכך, לעיתים קרובות אנשים הסובלים המפצעי אקנה מקבלים עצות כגון "אל תצא לשמש" ו"תתרחק מחדר הכושר". בדרך כלל, אקנה אינה מופיעה כתוצאה מפעילויות כלשהן, אלא מושפעת יותר מדברים כגון טיפוח העור, ביגוד, תזונה, אורח חיים וגנטיקה.

לפיכך, בטענות שהזעה מגבירה אקנה אין ממש. נהפוך הוא – פעילות גופנית תורמת רבות לבריאות הגוף – היא מסייעת לסלק רעלים, מחזקת את השרירים, שומרת על תפקוד בריא של מערכות הגוף ועוד. פעילות גופנית גם ידועה כאמצעי להורדת מתח, אשר כידוע גורם אצל אנשים מסויימים להופעת אקנה .

אם כך, איך אפשר להמשיך לעסוק בפעילות גופנית ללא חשש שזו תגרום להופעת אקנה ? כל התשובות בכתבה.


הפחתה של כמות האיפור


הזעה אינה גורמת להופעת פצעוני אקנה , אך הזעה עם מייקאפ גורמת לו לנזול ולסתום את נקבוביות העור, דבר שדווקא כן גורם להופעת אקנה . לכן, מי שסובלת מפצעי אקנה, כדאי שתקפיד להתאמן עם כמה שפחות איפור על פניה, אל מנת להפחית את הסיכויים לסתימת נקבוביות כתוצאה מכך.

אם בכל זאת את מתעקשת להתאמן עם מייקאפ, הקפידי להתאבזר בסבון פנים ומי פנים, על מנת לשטוף את הפנים בסוף האימון, ולעזור לעור להתגבר ככל האפשר על הנזק שנגרם לו.

הקפדה על קרם הגנה


אנשים שסובלים מפצעי אקנה , חשוב שיקפידו למרוח קרם הגנה בכל פעם שהם יוצאים מהבית בקיץ, ובייחוד אם הם מבלים זמן רב בשמש. אמנם נהוג לחשוב ששיזוף מפחית אקנה, אך זה נכון רק לטווח קצר – בטווח הארוך העור שמתייבש כתוצאה מחשיפה לשמש מצטבר על הפנים ומתערבב עם השומן שמופרש מבלוטות החלב שבעור, ובאופן זה נוצרים פצעי אקנה .
כיום קיימים קרמי הגנה רבים, המשלבים לחות ללא שומן, וזהו הסוג המומלץ ביותר למי שסובל מפצעי אקנה .אקנה על גבי הגוף – מה לובשים?


מי שסובל מפצעי אקנה באזורים אחרים בגוף, כגון הכתפיים, הגב והחזה, צריך להקפיד על סוג הבגדים שהוא לובש ובייחוד בזמן אימון ספורטיבי. בדים סינטתיים כמו לייקרה לא מאפשרים לעור לנשום, ואוגרים את כל החום והלחות שנגרמים כתוצאה מהזעה בתוך הבגד. דבר זה מהווה בסיס פורה להופעת זיהומים ופצעי אקנה , והדרך הטובה ביותר להימנע מכך היא להקפיד על לבישת בדים מאווררים ומשוחררים, בייחוד מכותנה. בדים אלה גם מונעים חיכוך של העור עם הגוף, ובכך מפחיתים סיכוי לגירויים אשר מחמירים אקנה .לסיכום, חשוב לזכור – הזעה היא חלק טבעי מפעולת הגוף, והימנעות ממנה לא תעזור לכם להיפטר מפצעי אקנה . רק שמירה על אורח חיים בריא, שמותאם היטב למגבלות ולרגישויות של הגוף שלכם, בשילוב עם טיפול קוסמטי מקצועי הולם, יפתרו את הבעיה וישיבו לכם את העור החלק והיפה שאתם רוצים.טיפול נגד פצעי אקנה במור קליניק - אתם מוזמנים ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפול נגד פצעי אקנה במכון הקוסמטיקה מור קליניק מהמובילים בתחום טיפולי הפנים.

אומרים "לא" לרקוטאן – קוראים ושומרים על הבריאות!

ספר אלקטרוני להורדה חינם  עם כל המידע על רואקוטן, תופעות לוואי שלו ואופציות אחרות לטיפול באקנה.


Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים