רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


אפילציה – חד וחלק


אפילציה (המינוח הרפואי: "אלקטרוליזה") היא שיטה נפוצה ומוכרת להסרת שיער באמצעות מחט חשמלית, המטופלת כבר שנים רבות. אפילציה מתאימה לרוב המכריע מהמטופלות, ומשמשת תחליף ראוי למי שלא מתאימה לטיפול הסרת שיער בלייזר, ולעיתים אפילו בנוסף לטיפולים האלה, על-מנת להגיע לתוצאה מושלמת של הרחקת השיער לצמיתות.

אפילציה – יתרונות השיטה1. אפילציה - הסרת שיער באמצעות מחט חשמלית, מותרת כמעט לכל אחד, כולל נשים בהריון ואנשים בעלי קוצב לב וחולי סרטן - אשר עליהם נאסר לעבור טיפול הסרת שיער בלייזר. אפילציה אסורה למספר מצומצם יחסית של אנשים, ואלו הם:

מי שסובלת מבעיות קשות בקרישת הדם, כמו בסוכרת חמורה, בגלל הדימום הקל שעלול להתלוות להליך, ושעלול במקרים אלה שלא להחלים. כמו-כן, אפילציה אינה מומלצת לנשים הסובלות מזיהום, מפגיעה במערכת החיסון, ממחלות עור ומאקנה קשה.


2. יתרון נוסף של אפילציה - הסרת שיער ע"י מחט חשמלית, הוא האפשרות לטפל בשיער בהיר. בעלות שיער מיותר שצבעו בלונדיני, ג'ינג'י או בעלות שיער לבן (שיבה), אינן יכולות להסירו בשיטת הלייזר או קרן-האור. גם שערות עדינות, באזור הפנים למשל, יגיבו לרוב טוב יותר לטיפולי אפילציה.


3. מאחר וטיפול אפילציה הוא טיפול נקודתי, אשר יכול להתבצע עם יציאת השערה מהעור, אין צורך להמתין זמן רב בין הטיפולים עד צמיחה מלאה. בהסרת שיער באמצעות מחט חשמלית, יש יתרון גדול עבור נשים שנרתעות מטיפולי לייזר בפנים, בשל כיוון שאינן מעוניינות להמשיך ולהסתובב עם שיער על פניהן עד לטיפול הלייזר הבא. ומה אם רוצים לטפל רק במספר שערות בודדות, על הפנים או על הגוף? גם במקרה זה תהיה אפילציה השיטה היעילה, המהירה והזולה ביותר לפתרון הבעיה.

אפילציה – במקרה של שיעור יתר, איזו שיטה עדיפה לי?הטיפול באמצעות מחט חשמלית בשיטת אפילציה פחות מומלץ באזורים שעירים במיוחד, או כאשר השערות כהות ועבות, זאת מאחר ובטיפול אפילציה מטופלת בכל פעם שערה יחידה, ולא שטח מסוים כמו בשיטות האחרות. נדרש זמן רב יותר כדי להשלים טיפול אפילציה.

במקרה של ריבוי שערות כהות, או עבות (שימו לב: רק במידה ומדובר בעור בהיר ושיער כהה) - עדיף יהיה לעבור טיפול בלייזר או בקרני אור מאשר אפילציה.

טיפול אפילציה במור קוסמטיקה- את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפולי אפילציה במכון הקוסמטיקה מור קוסמטיקה, מהמובילים בתחום טיפולי הסרת שיער.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים