רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 

איך ניתן לטשטש צלקות אקנה
צלקות אקנה הן אחת מבעיות העור הנפוצות ביותר, ובניגוד לאמונה הרווחת, הן אינן מופיעות רק בגיל ההתבגרות – גם הריון, שינויים הורמונליים, אפילו מצבי רוח עלולים לגרום להופעת חצ'קונים בלתי רצויים, שלעיתים אחרי היעלמותם משאירים צלקת לא חיננית, על אחת כמה וכמה כשהם אינם מטופלים נכון.
למרבה הצער, בניגוד לחצ'קונים, הצלקות הנותרות לא תמיד נעלמות ואף נשארות לשנים רבות גם אחרי זה. את הצלקות אי אפשר בדרך כלל להעלים לחלוטין, אבל אפשר לטשטש, ועל זה נדבר הפעם.

טיפולים אפשריים לטשטוש צלקות אקנה
להלן תקציר על מגוון טיפולים אפשריים לטשטוש צלקות אקנה . חשוב לדעת כי לא ניתן להסירן בצורה מלאה, ובדרך כלל הטיפול בהן מתמקד בטשטוש ככל האפשר ובנסיון להעניק מראה אחיד לכל עור הפנים :
1.      קרם הגנה נגד שיזוף – חשוב להשתמש בקרם בעל מקדם הגנה גבוה (30 לפחות) וכדי להגן מפני השמש ולמנוע החמרה.
2.   פילינגים מיוחדים המתאימים לטשטוש צלקות קטנות יחסית.
3.      קרם הבהרה – ניתן למרוח קרם להבהרה על הצלקת. לעיתים מדובר בתרופות מרשם שיש לקבלן רק מרופא.
4.      שיוף העור באמצעות לייזר – מאפשר להחליק את איזור הצלקת ואפקטיבי מאוד בטשטוש צלקות אקנה .
טיפול אינפרא אדום לטשטוש צלקות אקנה
טיפול אינפרא אדום נחשב כיום כטיפול האפקטיבי ביותר לטשטוש צלקות אקנה. ניתן לטפל בכל איזור הפנים או בחלק מהם, לפי רצון המטופל וצרכיו. הטיפול באינפרא מביא לפילינג עמוק המטפל במדויק בנגעי הצלקות ומתאים לכל סוגי העור, כולל עור כהה שאינו מתאים לטיפולים אחרים.
טרם הטיפול תעבור המטופלת אבחון עמוק של הצלקות ותתקבל החלטה לגבי אופן הטיפול המתאים. טיפול באינפרא לטשטוש צלקות אקנה אינו כואב, זהו טיפול קצל יחסית. תוצאות טיפול זה הינן מרשימות מאוד, ודורשות טיפול משלים בקרמים על מנת להגיע לאפקטיביות מלאה של הטיפול. אחרי הטיפול יש להימנע מחשיפה לשמש למספר שבועות, כפי שתתדרך הקוסמטיקאית המבצעת.
תרופות סבתא לטשטוש צלקות אקנה
גם תרופות סבתא של פעם יכולות לסייע בטשטוש צלקות אקנה קלות, נסו גם אתן :
1.      מריחת שמן זית על הצלקת תהפוך את העור לרך וגמיש יותר
2.      גם דבש טבעי יכול לסייע בהעלמת צלקות אקנה – יש למרוח אותו על הצלקת ולשטוף במים אחרי כמה דקות, בכדי שהדביקות תרד
3.      ניתן להבהיר את הצלקת באמצעות מיץ לימון – יש לסחוט לימון לכוס, ובאמצעות צמר גפן לשים ישירות על הצלקת...אסור בחשיפה לשמש.
4.      אפשרויות קצת יותר מוזרות אבל עובדות - להניח על הצלקת עגבניה חתוכה, או למרוח עליה חלבון ביצה (החלק הלבן) – חשוב רק לזכור לשטוף אחרי כמה דקות כדי שהחלבון לא יקריש (שאז קשה להוריד אותו)
במור קליניק נשמח לייעץ לכן בכל הנוגע לטשטוש צלקות אקנה
אני יהודית הקוסמטיקאית במור קליניק יודעות כמה צלקות האקנה שעל פניך יכולות להיות מתסכלות. אשמח לפגוש אותך, לאבחן את הצלקות ולהחליט איתך יחד על אופן הטיפול בהן – אם בקרמים, אם באינפרא, ואם בסוגים אחרים של פילינג. נכון שמדובר בטיפול שיחסית אינו פשוט, אולם אני מבטיחה לך טיפול אפקטיבי ומתאים שיביא אותך לתוצאה הרצויה – עור חלק ונעים, שיפור צלקות ונגעים, בדיוק העור שמגיע לך.

הרב שלינקה 3 נחלת יהודה, ראשון לציון
052-8705343
לקריאת המלצות

.

 

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים