רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 

איך לבחור תכשירים קוסמטיים ?
כולנו מכירים את הסיטואציה הבאה – את נכנסת לפארם כלשהו לקנות קרם פנים, חלב פנים, משהו ללילה... את יודעת בגדול מה את רוצה וצריכה. מולך, מצד אחד, שפע מוצרים המסודרים בצורה אסתטית ומזמינה, ואין הרוצה ממך לנסות ולשחק עם כולם. מצד שני, עומדות המוכרות והיועצות, שרק מחכות לטירוניות כמוך וכבר מתכננות את העמלה הרצינית שיעשו על גבך...
איך תדעי באילו מוצרים לבחור, מהם המוצרים הנכונים לעורך, האם כדאי לך להתייעץ עם קוסמטיקאית, מתי להאמין ליועצת ומתי מדובר פה בשיכנועי מכירה על גבך ? אה, בשביל זה צריך לבוא מוכנים...

קראו המלצות
אז מה יש בהם, באותם תכשירים קוסמטיים ?
החומרים הפעילים בשפע תכשירים קוסמטיים מתחלקים לשלוש קבוצות – חומרים כימיים, שמנים אתריים, ותמציות צמחים המעניקים לתכשיר אלמנט טבעי. ככל שאותם תכשירים קוסמטיים מכילים חומרים פעילים רבים יותר, כך עולה רמת האפקטיביות של התכשיר.
החומרים החשובים ביותר בתכשירים הקוסמטיקה הינם תמציות הצמחים, רטין A ו-ויטמין E. אל תתביישו לקרוא את רשימת המרכיבים של התכשיר ולהתייעץ במוכרת בכדי להבין מה הם. העדיפו תכשירים קוסמטיים בהם ריכוז החומרים הטבעיים הינו גבוה ככל האפשר.
טיפים לבחירת תכשירים קוסמטיים
להלן טיפים לבחירת תכשירים קוסמטיקה שגם ישאירו לך חור בכיס, וגם ימלאו את שאיפותייך לעור פנים מושקע ומטופח :
1.      לבוא מוכנות מהבית. כשאת נכנסת לרשתות הפארם, יש להגיע עם תקציב מוגדר מראש שאת מוכנה להשקיע בתכשירים קוסמטיים . דעי אילו מוצרים את מחפשת וקני רק אותם, אל תתפתי להוסיף "רק את המוצר הזה" כי פעמים רבות מדובר בהוצאה תקציבית גדולה, ולמען האמת, תכשירים קוסמטיים שלא תכננת לקנות את גם בדרך כלל לא צריכה.
2.      פרסומות ל מוצרים קוסמטיים עושות בדרך כלל את שלהן וגורמות לנו לרצות בדיוק את המוצר שהן מפרסמות, אולם יש לזכור כי פרסומת היא רק פרסומת, כי הדוגמנית עברה שעות של איפור וניקוי בכדי להגיע לעור הפנים המושלם שאת רואה (שלא לדבר על ריטוש התמונה שמבצע המחשב), וכי יתכן כי המוצר אכן טוב ואיכותי, אולם יתכן גם שלא. יש לקחת פרסומות למוצרים קוסמטיים בעירבון מוגבל. מאוד.
3.      מותג של חברת קוסמטיקה מפורסמת אינו ערובה לכך שהמוצר מתאים לך. הדרך היחידה לברר התאמה של מוצר הוא לנסות אותו במשך מספר שבועות.
במור קליניק נשמח להתאים עבורך תכשירים קוסמטיים המתאימים לך בדיוק
קניית תכשירים קוסמטיים בפארמים היא אולי נוחה וזמינה, אולם חשוב ביותר לבצע התאמה של תכשירים אלה לסוג עורך הספציפי על מנת לחסוך בכספים רבים שאת עלולה לזרוק על תכשירים שאינם מתאימים לך. אני קוסמטיקאית רפואית ממור קליניק אשמח לאבחן את עורך במדויק ולהמליץ לך על התכשירים הקוסמטיים המתאימים לך בדיוק. חשוב שתדעי גם כי בניגוד לפארמים המחזיקים תכשירים קוסמטיים שחיי המדף שלהם ארוכים מדי, אצלנו במור קליניק נמכרים התכשירים בתדירות גבוהה, מה שמבטיח תחלופה גבוהה שלהם וטריות הרכיבים, היות וגם כאשר תאריך התפוגה של התכשיר עדיין לא הגיעה, יש חשיבות לרכישת תכשירים טריים שהחומרים הפעילים שבהם עדיין אפקטיביים כפי שהתכוון היצרן.
ונקודה אחרונה – כשאת קונה מוצרי קוסמטיקה בפארמים, עלותם גבוהה היות ואת משלמת גם את עלויות האריזה, הפרסום והשיווק. דווקא אצלנו במור קליניק, עלויות אלה נחסכות ממך, וההוצאה על תכשירים קוסמטיים תהיה קטנה יותר וחשוב מכך – ממוקדת לצרכים שלך בדיוק.

 

 

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים