רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


איזו שיטת טיפול חדשנית יכולה לסייע לתהליך הטיפול בפטרת הציפורניים?

Back
דף הבית >> טיפולי גוף >> איזו שיטת טיפול חדשנית יכולה לסייע לתהליך הטיפול בפטרת הציפורניים?איזו שיטת טיפול חדשנית יכולה לסייע לתהליך הטיפול בפטרת הציפורניים?

 
האם גם את סובלת מפטרת בציפורניים? האם גם את מנסה להימנע מלנעול סנדלים וכפכפי אצבע, אשר חושפים את ציפורני רגלייך? האם גם את היית רוצה, אחת ולתמיד, להיפטר מבעיית הפטרת בציפורניים, ולהשיג לעצמך מראה אסתטי ומעודן של רגל נקייה מפטרת? כיום, את יכולה להשיג זאת בקלות ובנוחות, ותוך זמן קצר יחסית. בעזרת טכנולוגיית האינפרא אדום, תוכלי גם את להרחיק את הפטרת, ולהחזיר לציפורנייך את המראה הבריא שלהן. אין עוד צורך להמשיך ולהשלים עם הנזק האסתטי שהפטרות מסבות, כאשר ניתן באופן יעיל ונוח להתמודד עם בעיה זו.
 
מהם הטיפולים הרפואיים המוצעים בשוק כיום, ומהי המגבלה שלהם?
 
לרוב, רופאי העור מתאימים את סוג הטיפול הרפואי, לסוג הפטרת של המטופל, מספר הציפורניים  הפגועות, וכן גם מידת החומרה של הציפורן הפגועה. ישנן משחות, טיפות, ותמיסות, אשר ניתנות למטופלים, אך הן בדרך כלל לא אפקטיביות במיוחד, והן יכולות להסיר את הפטרת באופן זמני בלבד. כמו כן, לחלק מהתרופות יש כמה תופעות לוואי רציניות ביותר, כגון הסבת נזק לכבד, ועוד. אפשרות נוספת, היא הסרת הציפורן לחלוטין, על ידי עקירה, אך לעיתים קרובות טיפול זה איננו מצליח, משום שהפטרייה נותרה על האצבע, כך שהיא מתחדשת ברגע שהציפורן החדשה גדלה.
 
מכון "מור קוסמטיקה"
 
מכון "מור קוסמטיקה" אשר ממוקם מראשון לציון, הינו מכון לקוסמטיקה פרא-רפואית בראשון לציון. המכון מנוהל על ידי קוסמטיקאית מוסמכת וותיקה בשם יהודית מור, אשר בנוסף להיותה קוסמטיקאית היא גם רפלקסולוגית ומעסה רפואית. "מור קוסמטיקה" מציעים שירותים רבים, לרבות טיפולים באינפרא אדום להסרת שיער, להסרת פצעי אקנה- וכמובן גם עבור טיפולים נגד פטרת הציפורניים.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים