רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


איזה טיפול באקנה מניב תוצאות מצוינות?

כל מי שסובל מהתופעה המיותרת שנקראת אקנה ומעוניין להיפתר ממנה במהירות, מחפש על פי רוב גם פתרונות מהירים שיעלימו את האקנה, ויפה שעה אחת קודם. הנוכחות של אקנה בחיינו היא גורם לתחושות לא נעימות רבות: גם למראה הנתפס בחברה כבלתי אסתטי, גם מירידה בביטחון העצמי ובתחושת המסוגלות, ואפילו בפוטנציאל ההצלחה בחיים. מי שיש לו אקנה מחפש כל דרך להיפטר ממנה. אז איזה טיפול הוא הנכון ביותר? כזה שמבטיח לא רק טיפול עם מינימום של כאב, אלא גם משמש כפתרון ארוך טווח, אפקטיבי, בריאותי ובלתי מזיק? התשובה היא טיפול נגד אקנה באמצעות קרני אור אינפרא אדום. אם עוד לא שמעתם עליו עד היום, הגיע הזמן שתכירו אותו.

 

טיפול נגד אקנה באמצעות אינפרא אדום

מכשירים הפועלים על קרני האור האינפרא אדום כבר נמצאים בשימוש הרפואה הקוסמטית מזה זמן, ויעילותם מוכחת כרבה ביותר. קרני האור האניפרא אדום יעילות לא רק לטיפול נגד אקנה אלא גם בהסרת שיער, הבהרת כתמים וקמטים, הצערת עור עייף, ועוד. בניגוד לטיפולים אחרים נגד אקנה שמהווים פתרון זמני מדי כמו ג'לים שונים למריחה, לדוגמא, או בעלי תופעות לוואי רבות מדי, כמו כדור הראקוטן השנוי במחלוקת או כדורים אנטיביוטיים חזקים, לדוגמא, או לא מספיק איכותיים עבור עור עם אקנה כמו מסיכות שונות שיעילותן מוגבלת, הרי שטיפול באמצעות אינפרא אדום נגד אקנה מהווה דרך פשוטה, ידידותית ואפקטיבית במיוחד לטיפול נגד אקנה המתבצע ללא כאבים וללא תופעות לוואי. יש לבצע את הטיפול רק בידי מי שמוסמך ומוכשר לכך, כלומר המכונים המתאימים או קוסמטיקאית מקצועית המתמחה בנושא.

 

נגד אקנה ובעד אינפרא אדום- איך זה עובד?

מי שסובל מאקנה לא תמיד עוצר לבדוק את האפשרויות ונוטה לקבל את הטיפול הראשון הנקרה בדרכו, בשל הרצון העז להיפטר מהאקנה בדחיפות ולהשיב לעצמו את מראה הפנים הקודם, את הבריאות ואת התחושה הפנימית הטובה הנובעת מהם. אך למעשה חשוב לעצור רגע ולבדוק מהם סוגי הטיפולים המוצעים נגד אקנה ומה היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם. הטיפול נגד אקנה באמצעות אינפרא אדום מתבצע למעשה כסדרת טיפולים, כל אחד מהם אורך בסביבות החמש עשרה דקות. במהלך הטיפול מוקרנות על גבי האיזורים שיש בהם אקנה קרני אור אינפרא אדום, הגורמות לכל היותר לתחושת עקצוץ קלה ובטח שלא מכאיבות, ובאמצעותן ניתן להשמיד חיידקי אקנה הנמצאים מתחת לשכבת העור החיצונית, בדרמיס, להחיות תאי עור מתים, וכך להביא לחידושם, וכפועל יוצא גם לגרום להפחתת אקנה או להעלמתה על פני העור- האפידרמיס, ולגרום למראה עור צעיר יותר, בריא ורענן.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים