רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


שעווה במפשעות

עברנו את פסח, הקיץ מתחיל לאותת לנו על בואו ועכשיו הגיע הזמן להיערך גם לקראת בגד הים. ההיערכות אחרי החורף כללת חזרה לכושר, הסרה של קילו או שניים שהצטברו בחגים וכמובן, הסרת שיער מהמפשעות. אם יש שיטה שהיא עד היום אפקטיבית, מוצלחת ונוחה להפליא, הרי שזוהי שעווה במפשעות.


נפטרים מהשכבות
ההכנות לקיץ משמען סידור ארון הבדים, הסרת השכבות, תרתי משמע, גם של הבגדים, גם של המשקל וגם של השערות המיותרות במפשעות. ישנן שיטות רבות להסיר שיער במפשעות, אולם ללא כל ספק, הסרת שיער באמצעות שעווה היא אפקטיבית ומהירה מכולן. שימוש בשעווה להסרת שער במפשעות הוא בטוח, לכל אחת ובכל זמן, אינו גורם לנזקים או תופעות לוואי כל שהן, וגם, לא פחות חשוב, זה הליך שעלותו אינה גבוהה.

כדי לבצע שעווה במפשעות, רצוי ללכת לקוסמטיקאית מיומנת, מנוסה, וכזו שאתם חשות איתה בנוח. יהודית מורי, קוסמטיקאית רפואית מוסמכת ומוכשרת, מבצעת , בין שלל הטיפולים בקליניקה שלה, גם שעווה במפשעות. יהודית עושה שימוש בשעווה צרפתית, עדינה במיוחד אולם עוצמתית בתוצאות שלה. השעווה עצמה מכילה חומרי הרגעה והזנת העור, כך שלא קיימות כל תופעות לוואי שהן, לא בטווח הקצר ולא בטווח הארוך.


מה כדאי לדעת
לפני שעווה במפשעות רצוי לבדוק אם העור אדמומי או סובל מגירוי או פצענים. במידה וכן, מומלץ להמתין ולבצע את הסרת השיער מהמפשעות רק כשהעור נקי מפצעונים או אדמומית. מומלץ להתקלח היטב וביסודיות לפני הביקור בקליניקה וללבוש בגדים מאווררים ולא לוחצים והדוקים. הסרת שיער אפקטיבית מהמפשעות מתבצעת על עור יבש, נקי ומאוורר. אם יש לכם רגישות יתר, ציינו זאת בפני הקוסמטיקאית לפני תחילת הטיפול.

יהודית מורי, קוסמטיקאית עם המון נסיון והמון כשרון, מחטאת את אזור המפשעות טרם תחילת הטיפול ומבצעת את העבודה ביסודיות, בעדינות ובאופן אחיד. לאחר הסרת השיער במפשעות מומלץ לסבן בעדינות את אזור מריטת השער , או לעשות שימוש בסבון גרגרים עדין. פעולה זו תסייע בהסרת השאריות של זקיקי השער, בהחלשת צמיחתו ולהקניית מראה חלק ומשיי למגע.

שעווה במפשעות היא דרך קלה, נוחה ומהירה להכין את עצמכן לקראת בגד הים. טיפול יסודי ובשעווה איכותית יבטיח לכן עור חלק לאורך זמן, כאשר במשך הזמן תיחלש צמיחת השיער במפשעות והביקור אצל הקוסמטיקאית יהפוך להיות במרווחי זמן גדולים יותר ויותר
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים