רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


שלבים חיוניים בטיפול בסבוריאה
 
היא מעצבנת, היא מגרדת, היא לבטח לא אסתטית ומטריפה את כל מי שסובל ממנה. סבוריאה. דלקת כרונית בעור, בכל האזורים שמצויים בהם בלוטות חלב מרובות, או בעצם בלוטות שומן. המאפיינים שלה הם עור אדמומי ולא אחיד, עודף שומניות, קשקשת, פצעונים, עור מתקלף ולפעמים גם תחושת עקצוץ וגירוד ואף חום. סבוריאה שכיחה גם בקרב מתבגרים וגם בקרב בוגרים. היא מציקה, מורידה מהבטחון העצמי והגיע הזמן לטפל בה!
 
הגיע הזמן לטפל אצל מי שיודעת את העבודה!
 
הבעיה העיקרית בסבוריאה היא כי לא רבים יודעים איך לטפל בה. וכשלא יודעים בוודאות כיצד לטפל, מתחילים לנסות טיפולים שכוללים נטילת כימיקלים, סטרואידים, משחות "קסם" ועוד סוגי טיפולים שפשוט לא עוזרים. ואז גובר התסכול ואז גם פוחתת האמונה בתוצאות.
צריך לדעת למי ללכת.


יהודית מורי, קוסמטיקאית רפואית מוסמכת מראשון לציון לא מציעה תרופות קסם. היא גם לא מציעה טיפול שבעקבותיו תשכחו שאי פעם היתה לכם סבוריאה. ולמה? כי סבוריאה היא בראש ובראשונה מחלה כרונית. בנוסף, היא מתפרצת בגלל מגוון סיבות, למשל מתח ולחץ. האם אתם יכולים להבטיח לעצמכם שלא יהיו לכם לעולם מתחים ולחצים בחיים? לא. אותו הדבר לגבי הטיפול. הוא לא מתחייב להעלים את התופעה. אבל הוא כן מתחייב להפחית אותה באופן ניכר, להכין את העור למצבים כמו אלרגיה, מתחים או אפילו חשיפה מרובה לשמש.
אם אתם רוצים לשמוע עוד, המאמר הזה נועד לכם, והמשיכו לקרוא אותו!
 
אין פתרונות קסם- יש טיפולים יעילים!
 
יהודית מורי, בלעדית בשימוש בשיטת טיפול לסבוריאה שפותחה בצרפת ויובאה על ידה. שיטת טיפול זו היא טבעית, ללא חומרים מסוכנים, לא פולשנית ואינה כואבת. היא נקרא טיפול בקור.

כל הרעיון העומד מאחורי הטיפול היא צינון האזור הפגוע בסבוריאה באמצעות מכשיר אלקטרוני מבוקר. כבר בעצם הצינון חווה העור המגורה, המעקצץ והחם תחושת הקלה נפלאה. בנוסף, הקור, כמו כל מצבי קירור, מדרבן את כלי הדם להתחיל לעבוד כדי לחמם את עצמם. הפעולה היא חיונית לעור ושיקומית. בלי מאמץ ובלי שאתם עצמכם תצטרכו לעשות משהו.

בהמשך, עוברים בגולה רחבה על העור החודרת את שכבת העור העליונה ומאפשרת החדרה של חומרי הזנה, לחות ושיקום, הכוללים מינרלים וויטמינים שחיוניים כל כך לעור. כלומר- התהליך מתבצע מבפנים החוצה ולא להיפך! זה כל הסוד, זה כל הקסם, למרות שלא מדובר בקסמים אלא בשיטת טיפול טבעית שהתגלתה ביעילה ביותר ומוכיחה א עצמה שוב ושוב.
 
העור מתחיל לשקם את עצמו מבפנים, נרגע, תאי העור המתים נושרים ובמקומם צומחים תאי עור חדשים, רעננים ונקיים, בלי התסמינים המעצבנים, בלי תחושות גירוד ובלי עודף שומניות ואדמומיות בפנים.
אז לפני שתחשבו אם לקחת סטרואידים או כימיקלים אחרים, אם לנסות "משחת פלא" כזו או אחרת, פשוט תנסו. יהודית לא תבטיח לכם קסמים, אבל היא תבטיח לכם טיפול בלעדי בישראל, מבוקר, יעיל ועם תוצאות שפשוט תראו אותן.
תבדקו. ותראו בעצמכם.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים