רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


שיעור בפנים- טיפול באינפרא

Back
דף הבית >> הסרת שיער - מכשיר חדשני >> שיעור בפנים- טיפול באינפרא
שיעור בפנים- טיפול באינפרא


בנות, לפני שתתחילו לבכות על מר גורלכן ועל העובדה שיש לכן שיער בפנים, זכרו להכניס דברים לפרופורציות, בעיקר מאחר ויש פתרונות לדבר, אז במקום לדמיין את עצמכן מסתירות כל החיים את פלומת השיער או חתימת זקן או שפם, קומו, בררו על קוסמטיקאית רפואית מוסמכת ועשו מעשה!

תוצאות מושלמות
אנחנו רואים אותם במגזינים ובפרסומות, דוגמניות מדהימות, חובות וחלקות מכל שערה מיותרת. אנחנו מצהיבות מרוב קנאה ונכנסות למרה שחורה רק כי לנו יש שיעור הפנים, אותן שערות שצומחות באזור הסנטר, השפם, או הצדעיים. אז הנה סוד קטן- גם לאותן הדוגמניות יש פגמים, רק שלהן יש סטייליסטים שמטשטשים אותם, אם באמצעים אלקטרוניים כמו פוטו שופ במחשב ואם באמצעים אחרים. ולמה לקנא בכלל אם עומד בפניכן פתרון זמין, קל ואפקטיבי?

טיפול באמצעות אינפרא אדום, מסייע להפטר משיער הפנים המיותר, מחזיר אותן למצב חלק ונפלא ובא לציון הגואל.
הסרת שיעור בפנים באמצעות אינפרא אדום היא שיטה בטוחה, נוחה, מהירה ויעילה. כמובן, בתנאי שמי שעושה לכן את זה היא קוסמטיקאית רפואית, עם נסיון והסמכה רלוונטיים. הרעיון הוא שיגור קרני אינפרא אדום אל האיזר השעיר. קרניים אלו מאופיינות בעוצמה גבוהה של חום ואור, ועצמת החום המשוגרת לאזור הפנים היא הדרגתית, בהתם לחמרת המצב בהתאם לשיקול דעתה של הקוסמטיקאית הרפואית.

קרני האינפרא אדום מחממות את האזור, חודרות אל מתחת לשכבת העור החיצונית ומגיעה היישר אל שורש השערה, הזקיק. החום מנטרל את השערה, ובהמשך מחליש אותה כל כך, עד שלא יהיה באפשרותה לצמוח בשנית.ואכן, לאחר מפר טיפולים תבחינו כי ישנם אזורים בהם צמיחת השיער התדלדלה או פסקה לחלוטין.
התהליך אינו כואב, אין לו תוצאות לוואי והשלכות כל שהן לטווח הארוך ובעיקר, הוא עושה את העבודה היטב.

מתחילים להסיר שיער בפנים כבר היום
לא צריך לחלום על תרופות פלא או לבכות על מר גורלכן.צריך לקחת א העניינים בידיים ולהתחיל לטפל באמצעים שהם אפקטיביים ובטוחים. שיעור בפנים זה לא סוף העולם והפתרונות שמציעה היום הקוסמטיקה הרפואית, כמו הסרת שיער עם אינפרא אדום הם פתרונות חדשניים, מעולים ופופולאריים בכל העולם. לאחר מספר טיפולים תרגישו בהבדלים, ותראו כיצד הפער בין טיפול לטיפול הולך וגדל.
יהודית מורי, קוסמטיקאית רפואית מוסמכת עם המון נסיון, המון ידע והיכרות מקיפה עם טיפולי אינפרא אדום, מזמינה אתכן להפטר משיער הפנים אחת ולתמיד בקליניקה שלה בראשון לציון.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים