רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 
רוצות להסיר שיער ללא כאב? האינפרא האדום מחכה לכן!
עבור כל מי שחלמה על היום שבו תוכל לבצע הסרת שיער ללא כאב, יש לנו חדשות מצוינות: היום הזה הגיע. כיום בתוך שלל השיטות של הסרת שיער שקיימות בשוק, ישנה שיטת הסרת שיער אחת חכמה ויעילה במיוחד, המציעה שילוב מושלם בין אפקטיביות לטווח ארוך ובין ביצוע ללא תופעות לוואי או כאבים. נעים להכיר, האינפרא אדום.
 
- ההתפתחויות הטכנולוגיות של השנים האחרונות הביאו את האדם לעשות שימוש רחב טווח בקרני האינפרא אדום ברפואה ובמדע, וכן גם בקוסמטיקה, ועל כן כיום מקובל לבצע הסרת שיער בעזרת קרנים אלו, הנחשבות כידידותיות לאדם ומיטיבות עמו כאשר משתמשים בהן נכון.
- טיפול הסרת שיער באינפרא מטרתו לתת מענה לנשים וגברים שמאסו בשיטות הסרת שיער עם כאבים כמו הסרת שיער בלייזר, מריטה בשעווה חמה או קרה, אפילציה וכן הלאה, שהיו כרוכים בכאבים ולעיתים גם בתופעות לוואי שונות כמו אדמומיות בעור, נפיחות, רגישות למגע ועוד.
- כמו כן טיפול הסרת שיער באינפרא חוסך מכם את השעבוד הסיזיפי של שיטות הסרת שיער כמו גילוח יומיומי, הסרת שיער בקרמים וכן הלאה, ומאפשר לכם להסיר שיער ולשכוח ממנו.
- לפני תחילת הטיפול של הסרת שיער באינפרא אדום יש לעבור אבחון מקיף על מנת לוודא התאמה ומצב בריאותי תקין.
- הטיפול עצמו של הסרת שיער באינפרא אדום מתרחש כאשר המטופל יושב בנחת, וקרני אור ממוקדות חודרות מתחת לעור דרך השערה וגורמות להשמדת שורש השערה, להחלשת זקיקי השיער ולצמיחה מחודשת איטית יותר, דלילה וחלשה יותר, ולעיתים גם להפסקת הצמיחה כליל.
- במהלך טיפול הסרת שיער באינפרא תשמחו לגלות כי אין כל תחושות כאב למעט עקצוץ קל, וכן אין כל תופעות לוואי.
- על מנת להגיע לתוצאות איכותיות וארוכות טווח של הסרת שיער באינפרא אדום חשוב לא רק לבחור היטב את הקוסמטיקאית או את מכון היופי המבצע בקפידה רבה, ולוודא כי אלו קיבלו את ההכשרה המתאימה ומפעילים את הציוד המתקדם ביותר, אלא גם להגיע אל סדרת טיפולי הסרת שיער מתמשכת, כלומר יש יתרון בתחילת הטיפולים בחורף.
- לאחר כל טיפול הסרת שיער באינפרא ישנו שיפור ניכר בכמות השיער על הגוף, וסדרת הטיפולים כולה אורכת מספר חודשים.
- העלות של טיפול הסרת שיער באינפרא אדום היא קטנה ביחס לשיטות אחרות של הסרת שיער לטווח ארוך כמו לייזר.

 

 מור קליניק -  רח' העוגב מס' 2, נאות אשלים, ראשון לציון  052-8705343

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים