רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר
רוצה להאיר את העור? נסי פילינג בינוני
 
טיפולי פילינג בינוני הם המילה האחרונה בכל מה שקשור לחידוש וריענון תאי עור הפנים והענקת מראה זוהר ונוצץ לעור הפנים. טיפולי פילינג בינוני מותירים את העור זוהר ומלא בהק טבעי, וכך את נראית יפה ומטופחת יותר. יחד עם זאת, יופי שתדעי שחשוב מאוד לדעת איפה מבצעים טיפולי פילינג בינוני. טיפולי פילינג בינוני הינם טיפולים עדינים למטרת קילוף עדין של העור. ביצוע טיפולי פילינג בינוני אצל קוסמטיקאית שאינה מוסמכת, עלול להיות מסוכן. לכן ריכזנו עבורך מספר טיפים שפשוט יופי שתדעי על פילינג בינוני!
 
1.      יופי שתדעי על סוגי פילינג ועל פילינג בינוני: ישנם שלושה סוגים של טיפולי פילינג. הסוג הראשון הוא הפילינג הפשוט – הפילינג הביתי. הפילינג הביתי נועד כדי לחדש את העור באופן מיידי ולסייע לו להיראות טוב ורענן יותר. הסוג השני הוא פילינג עמוק. טיפולי פילינג עמוק הינם כוויה מבוקרת ומוחלטת של כל עור הפנים לצורך העלמת קמטים, פיגמנטציה, כתמי עור, פצעים ועוד. הסוג השלישי הוא טיפול פילינג בינוני. מטרת טיפול פילינג בינוני היא למצוא את שביל הביניים בין הפילינג הפשוט לפילינג העמוק. פילינג בינוני מסייע בהעלמת כתמי עור ופיגמנטציה ועוזר לחידוש תאי העור.
2.      יופי שתדעי שטיפולי פילינג בינוני אינם מסוכנים: טיפולי פילינג בינוני הם למעשה טיפולים לחידוש תאי העור. טיפולי פילינג בינוני הם למעשה צריבה או כוויה מבוקרת של תאי העור. הטיפולים אינם מסוכנים, אך יש לדעת שעושים אותם אצל קוסמטיקאית היודעת להתאים את הטיפול המתאים.
3.      יופי שתדעי שטיפולי פילינג בינוני מותאמים לעור הפנים שלך באופן אישי: טיפולי פילינג בינוני מותאמים לכל אחת באופן אישי. כשאת מעוניינת לבצע טיפולי פילינג בינוני דעי שאין חובה להשתמש רק בסוג אחד של חומרים. לכל אחת יש עור מעורב, לכל אחת יש כתמים או נימי דם במקומות שונים בפנים. לעיתים, טיפולי פילינג בינוני שאינם מותאמים, עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך. שוחחי עם הקוסמטיקאית שלך לפני ובמהלך הטיפול, ושימי לב כי היא מתייחסת לכלל האזורים של עור הפנים שלך.
4.      יופי שתדעי שאת בידיים טובות: כשמדובר על טיפול עדין כמו טיפולי פילינג בינוני, יופי שתדעי שלא כל אחת יכולה לטפל בך. חשוב שתדעי שאת מטופלת אצל קוסמטיקאית מוסמכת ומנוסה, הרשאית להשתמש בחומרים של טיפולי פילינג בינוני. ערכי ראיון קצר עם הקוסמטיקאית לפני תחילת הטיפול. בדקי כי היא יודעת מה היא עושה ובעיקר אלו טיפולי פילינג בינוני מתאימים לך.
5.      יופי שתדעי על איכות החומרים: השוק מוצף בתכשירי קוסמטיקה ותכשירים לטיפולי פילינג בינוני מאיכות ומסוגים שונים. לא מעט קוסמטיקאיות מעדיפות לחסוך בהוצאות ולהשתמש בחומרים פחות איכותיים. בקשי מהקוסמטיקאית שלך להראות לך את תווית החומרים של תכשירי טיפול פילינג בינוני.

לקריאת המלצות לקוחות שהיו בטיפולי פנים היכנסי לקישור הבא:

http://www.morclinic.com/60559/המלצותמור קליניק -רח' העוגב מס' 2, נאות אשלים, ראשון לציון  052-8705343

 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים