רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר
צלקות אקנה ופילינג – שמישהו יסביר לנו מה הקשר?
 
צלקות אקנה הן אחד הגורמים המכשילים נשים בין מראה יפה למראה מושלם. כשמונים אחוזים מהנשים סובלות מאקנה ופצעי בגרות בילדותן. לא מעט מהן לא ידעו כיצד לטפל בפצעים באופן שלא יותיר צלקות בעתיד ולא יגרום להן להיראות לא טוב ולא היתה המודעות שכנגד החשיפה לשמש. החדשות הטובות הן שכיום יש טיפולים המסייעים להעלמת צלקות אקנה באופן מושלם. בעזרת טיפולי פילינג אקנה ניתן להסיר את הצלקות באופן מושלם. אך לפני שאת מחליטה לבצע טיפולי פילינג להעלמת צלקות אקנה ריכזנו עבורך כמה טיפים שפשוט יופי שתדעי.

 
1.      יופי שתדעי על צלקות אקנה ופילינג : טיפולי פילינג הינם טיפולים המסירים את שכבת התאים העליונה של העור המכונה שכבת הקרנית ומסייעים להתחדשות תאי העור וחשיפת עור בריא, צעיר ורענן.

 
2.      יופי שתדעי על חומצות אלפא הידרוקסיות: בין חומצות האלפא ההידרוקסיות נמנות החומצות הבאות: חומצה לקטית, חומצה גליקולית, חומצה מאלית, חומצה ציטרית וחומצה טרטרית. מטרת החומצות האלפא הידרוקסיות הוא לבטל את "הדבק" המחבר בין התאים המתים לתאים הבריאים. ובכך בעצם מסירים את שכבת התאים העליונה המכונה שכבת הקרנית וחושפים באופן מיידי עור בריא, בוהק, זוהר ורענן.
 
3.      יופי שתדעי שזה לא גורם לאדמומיות: בעבר נשים נטו להימנע מביצוע טיפולי פילינג לאקנה ופילינג בינוני המסירים את שכבת תאי העור המתים, מכיוון שהן חששו שהטיפולים עלולים לגרום לאדמומיות מספר ימים לאחר הטיפול. טיפולי פילינג לאקנה כיום אינם גורמים לאדמומיות.
 
4.      יופי שתדעי שטיפולים לצלקות אקנה אינם כואבים: טיפולים לצלקות אקנה אינם אמורים להיות כואבים או לגרום לאי נוחות. במידה ואת חשה כאבים או צריבות במהלך הטיפול, הודיעי על כך באופן מיידי לקוסמטיקאית, מכיוון שיש חשש שאת עלולה להיות אלרגית לאחר החומרים.
 
5.      יופי שתדעי מי מטפלת בך: טיפולי פילינג להסרת צלקות אקנה הינם טיפולים מורכבים החייבים להתבצע על ידי קוסמטיקאית מוסמכת. בקשי מהקוסמטיקאית שלך את התעודות, ובדקי שיש לה הכשרה מיוחדת לביצוע טיפולי פילינג להעלמת צלקות אקנה.
 
6.      יופי שתדעי שאי אפשר לעשות את הטיפול לבד: לעיתים נשים נוטות להשיג את החומרים הקוסמטיים בכדי לבצע את הטיפול לבד בבית. טיפול פילינג בינוני להעלמת צלקות אקנה הוא למעשה טיפול צריבה של העור באמצעות כוויות. יש לבצע את הטיפול באופן מבוקר. קוסמטיקאית מוסמכת תדע בדיוק מתי להסיר את החומרים.
 
7.      יופי שתדעי על איכות החומרים: השוק מכיל כמות רבה של חיקויים של תכשירים קוסמטיים העלולים לגרום לנזק בלתי הפיך לעור. לכן, חשוב מאוד לדעת, כי טיפולי פילינג להעלמת צלקות אקנה נעשים על ידי חומרים איכותיים. הדרך שלך לדעת כי אכן מדובר בחומרים איכותיים היא לראות את תווית התכשירים. במידה ותזהי מותגים מסוימים תוכלי לדעת כי מדובר במוצרי איכות.

לקריאת המלצות לקוחות שהיו בטיפולי פנים היכנסי לקישור הבא:

http://www.morclinic.com/60559/המלצות


מור קוסמטיקה העוגב 2 , נאות אשלים, מערב ראשון לציון    052-8705343
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים