רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


פטרת ציפורניים ועוד בקיץ? מייד ללכת לטפל!

Back
דף הבית >> פטרת ציפורניים ועוד בקיץ? מייד ללכת לטפל!


פטרת ציפורניים ועוד בקיץ? מייד ללכת לטפל!


פטרת הציפורניים היא כל כך לא אסתטית עד שרבים מתנחמים בעובדה שלפחות אפשר להסתיר אותה עם גרב. אבל מה עושים כשמגיע הקיץ? מזיעים? סובלים? נמנעים ללכת יחפים בים או בבריכה? ברור שלא. מה שעושים זה מטפלים, ובגדול! יהודית מורי, קוסמטיקאית רפואית עם הרבה נסיון בטיפול בפטרת הציפורן, גם תספר לכם איך עושים את זה.


הצילו! הציפורן עושה בעיות!
פטרת ציפורניים היא מחלה זיהומית מדבקת. היא עוברת במגע של כפות הרגליים באזורי הדבקות, למשל בריכה ציבורית, למשל מלתחות וכדומה. היא יכולה להגרם גם כתוצרה של הזנחת כפות הרגליים, למשל אי יבוש יסודי של כף הרגל לאחר הרחצה וגריבת גרב על כף רגל לחה, אי גזיזה יסודית של ציפורני הרגליים וכדומה. ובנוסף, היא עשויה להגרם גם בעקבות נטילת תרופות מסוימות, כמו במקרים של תרופות לחולי סוכרת.

אם לא מטפלים בה היא לא עוברת. לא רק שהיא לא עוברת, היא גם מחמירה. מדובר בחיידקים שמתמקמים מתחת לציפורן, לרוב זה יהיה בציפורן של הבוהן. המושבה שהם יוצרים שם גורמת לציפורן לקבל צבע עכור, צהבהב, לעתים חום ואפילו שחור, מרקם הציפורן הופך למחוספס ועבה ולעתים היא צומחת לגובה, כלומר הופכת לעבה במיוחד ובולטת. אפשר לחיות עם זה, אבל מי רוצה לחיות עם חיידקים מתחת לציפורן ובמיוחד כשהתוצאה היא כל כך לא אסתטית?


התוצאות מדברות בעד עצמן
אז הלכתם לרופא וקיבלתם טיפול ממושך ומייגע, הכרוך בתרופות, במריחת משחות על בסיס יומיומי לתקופה של שנה וכדומה. לא חבל? כל עוד אפשר להמנע מנטילת תרופות ולקצר הליכי טיפול, שווה לנסות שיטות טיפול טבעיות, לא פולשניות, לא כואבות ולבטח לא מסוכנות וללא תוצאות לוואי.

זה הטיפול שמציעה לכם יהודית מורי בקליניקת מור בראשון לציון. כל התורה על רגל אחת היא שימוש ב IPL, קרני אינפרא אדום שהתגלו כיעילות במיוחד להסרת הנגע המרגיז הזה שנקרא פטרת הציפורניים. כל ההליך מתבצע באמצעות כיוון קרני האינפרא אדום אל עבר האזור הנגוע, ושיגורן באמצעות מקצבים קבועים ובעוצמת חום מבוקרת לכיוון הציפורן. החיידקים מושמדים ונעלמים מהשטח ותהליך שיקום הציפורן מתחיל. מאחר והחיידקים רגישים ולא עומדים בפני עוצמות אור וחום שמאפיינות את קרני האינפרא אדום, יעילות הטיפול היא מוכחת וודאית.


למה לסבול ולהסתתר מאחורי גרביים? למה לוותר על תענוגות מרעננים כמו ים או בריכה? שחררו את עצמכם מנטל הפטרת וצרו קשר עם יהודית מורי לקביעת תור לטיפול אפקטיבי ומוצלח.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים