רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


עשרה דברים ויותר, ש(אולי) לא ידעתם על סבוריאה
 
רבים נתקלים בשם הזה, אולי חווים את התופעה בעצמם, כזו הגורמת לתסכול ולירידה חדה בבטחון העצמי. אבל מה באמת אתם יודעים על סבוריאה?
 
כל העובדות החשובות

 1. סבוריאה היא מחלת עור
 2. היא תוקפת כחמישה עשר אחוזים מהאוכלוסיה
 3. מאופיינת בעור אדמומי ושומני ומעליו סימני יובש הדומים לקשקשים
 4. תוקפת את אזור הפנים, הגב והקרקפת
 5. נגרמת בעיקר מגנטיקה, מלחץ נפשי ומאלרגיה
 6. מטופלת באמצעות משחות המכילות סטרואידים ותרופות שלרוב לא מועילות
 7. יש פתרונות טבעיים ועם אחוזי הצלחה מוכחים להעלמת התופעה
 
חמישה דברים שתרצו לשמוע על טיפול בסבוריאה

 1. יש טיפולים שלא מסכנים את הבריאות ובעיקר אפקטיביים
 2. טיפולים אלו מתבצעים במכונים בודדים בלבד בישראל
 3. שיטת הטיפול האפקטיבית הזו נקראת טיפול בקור
 4. מקור הטיפול הוא בצרפת
 5. אחוזי ההצלחה הם מרשימים במיוחד
 
השתכנעתם? רוצים לדעת עוד?
 
כשנגרמת התפרצות של סבוריאה התחושה אינה נעימה, וזאת בלשון המעטה. אפשר לנסות ולברר א אתם אלרגיים למוצר או מאכל באמצעות בדיקת אלרגיה, אפשר למסות ולמתן מעט את קצב החיים, אולם אם כבר התרחשה ההתפרצות עליכם לטפל בה. המראה אינו מלבב ואינו אסתטי, והתחושות מלוות באי נעימות רבה.
מחקר צרפתי הוביל לשיטת טיפול יעילה ומרשימה במיוחד. שיטה זו מבוססת על קור. באמצעות מכשיר אלקטרוני מקוררים הפנים באופן כזה שניתן יהיה להחדיר לעומק רב מחט זעירה המכילה לחות, מינרלים וחומרים שמטרתם לשקם את העור- מבפנים.
חומרים אלו מזינים את העור, מבריאים את האזור הנגוע, מזרזים את הקילוף שלו וחידוש תאי העור, כך שמצברי התאים מתים הנראים כמו קשקשים על העור, נושרים מהר יותר ומאפשר לעור להשתקם ולהתחדש. שיטה פורצת דרך זו מוכרת למכונים בודדים בלבד בארץ המוסמכים להעניק את הטיפול היעיל והגאוני בפשטותו הזה.באמצעות החדרת לחות אינטנסיבית ולעומק דבר המתאפשר רק באמצעות קירור עמוק של הפנים, פעולה הגורמת להתכווצות והתרחבות של כלי הדם ובכך מסייעת להחדרת המחט, מעלימה את התופעה כמעט כליל, דבר שמשחות ותרופות לא הצליחו לעשות.
 
אם חשבתם שניסיתם הכל ולצד המבוכה במראה העור והקרקפת אתם גם חווים תסכול עז מהנסיונות שנכשלו בהבראת העור, חשוב לנסות דווקא את הטיפול בקור שיעלים את הסבוריאה ויוכיח לכם שאין צורך בכימיקלים או בטיפול מסובך כדי להגיע לתוצאה הרצויה.
חשוב לזכור כי הטיפול מתבצע במקומות בודדים וייחודיים בלבד, אצל קוסמטיקאיות מן השורה הראשונה ורק במכונים מוסמכים, איכותיים ומורשים לעסוק בטיפול הצרפתי המוצלח. ודאו היטב אם מתבצע טיפול בקור, שאינו פילינג, ואינו כל דבר אחר. רק אצל הקוסמטיקאית הרפואית שעברה את ההסמכה ולמדה את הנושא לעמוק- תרתי משמע- תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאתם בידיים הטובות יותר, אלו שיקצרו לכם תהליכים ויזרזו את שיקום העור שלכם מפני הסבוריאה.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים