רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר
רוצה להסתובב בביקיני בחופשיות? עשי הסרת שיער באינפרא !


כיום כבר רוב הנשים יודעות כי על מנת להסתובב בחופשיות בכל מקום יש צורך בהסרת שיער במפשעות. יציאה לים עם ביקיני מחייבת זאת וגם ההרגשה הטובה שלך כשאת בתחתונים, בחדר המיטות ובכלל. כל אחת קובעת לעצמה את גבולות הסרת השיער לפי רצונה. תודעה זו אמנם רווחת בקרב נשים רבות, אבל כולן יודעות כי הסרת שער במפשעות עלולה להיות כואבת ולא נעימה.

המקום מאד עדין ורגיש ורוב השיטות להסרת שיער אינן מתאימות לכך. שתי השיטות העיקריות שבאמצעותן מסירים שיער במפשעות הן שיטת הלייזר ושיטת האינפרא אדום. אך בעוד שהתחושה של הורדת שיער בלייזר יכולה להיות כואבת ולא נעימה וכרוכה בסיכונים שונים, הרי ששיטת האינפרא אדום הרבה יותר ידידותית ובטוחה ולא כואבת כלל.


הסרת שיער מפשעות ללא כאב באינפרא – איך זה עובד?
שיטת אינפרא מתבססת על קרני אינפרא אדום שהן בעלות תדרים באורכים משתנים. הקרניים פחות ממוקדות בעור והן פחות פוגעות והרסניות ואין תחושה של כאב כלל בזמן הטיפול.  הקרניים פוגעות אך ורק בשורשי השיער ומחלישות אותו.

תהליך זה הופך את השערה לדקה יותר וגורם לה לצמוח פחות עד שלעיתים היא נעלמת כליל. תהליך זה של הסרת שיער מפשעות באינפרא אינו כואב כלל, הוא אינו כרוך בסכנות כל שהן והכי חשוב – אין לשיטה זו כל תופעות לוואי. התוצאות החלקות מגיעות בזמן קצר ולא יהיו כל גירויים בעור, נפיחויות או רגישויות שמאפיינות את שיטות ההסרה האחרות.

הסרת שיער מפשעות באינפרא – למה אתן מחכות?
כל אחת רוצה להיראות טוב וגם באיזורים האינטימיים של גופה. הסרת שיער במפשעות איננה עוד פעולה כואבת ומסוכנת. שיטת האינפרא עומדת לרשותכם – נצלו אותה.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים