רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר

מחפשת פתרון לפצעים? פילינג לאקנה זו התשובה!

 
כמה לא נעים לראות אישה יפה ומטופחת, המתהלכת עם פגמי עור ועם צלקות מחוספסות ולא אסתטיות הגורמות לעור להיראות פשוט לא טוב. כיום ניתן לשפר את מראה צלקות האקנה באופן משמעותי באמצעות טיפולי פילינג לאקנה. טיפול פשוט אצל הקוסמטיקאית שלך יוכל להסיר באופן מושלם את צלקות האקנה ולהותיר את עור הפנים שלך צעיר, רענן ומלא ברק. כדי שתוכלי להגשים את החלום, ולהסיר את צלקות האקנה באמצעות פילינג לאקנה, ריכזנו עבורך מספר טיפים שפשוט יופי שתדעי על פילינג לאקנה.
 
 
1.      יופי שתדעי מה הם טיפולי פילינג לאקנה: טיפולי פילינג לאקנה אלו הם טיפולים המבוססים על קילוף עדין של שכבת העור העליונה המכונה שכבת הקרנית.

 
2.      יופי שתדעי על חומצות אלפא הידרוקסיות: חמוצות אלפא הידרוקסיות אלו הם חומרי הבסיס של טיפולי פילינג לאקנה. בין חומצות האלפא הידרוקסיות ניתן למצוא את החומצות הבאות: חומצה לקטית, חומצה גליקולית, חומצה מאלית, חומצה ציטרית וחומצה טרטרית. חומצות אלפא הידרוקסיות מסירות את התאים העליונים המתים וחושפות תאים רעננים חדשים המותירים עור חלק בעל מראהה צעיר ורענן.
 
3.      יופי שתדעי על אלרגיה לחומצות הידרוקסיות: חומרי טיפול המרכיבים תכשירים שונים של פילינג לאקנה עלולים להיות גם חומרים מעוררי אלרגיה. יש לוודא על ידי ראיון כי אין אלרגיה לחומרים המרכיבים טיפולי פילינג לאקנה. כמו כן, חשוב לדעת במקרים של עור רגיש במיוחד כי ניתן לנסות את התכשיר במקום נסתר בכדי לוודא כי אין רגישות לתכשיר.

 
4.      יופי שתדעי שחשוב ללכת לקוסמטיקאית: נשים רבות נוטות לחשוב, כי אין הבדל בין טיפול קוסמטיקאית לטיפול ביתי. לא אחת נשים נוטות להשיג תכשירים שונים המתאימים רק לקוסמטיקאיות, כמו למשל טיפולי פילינג לאקנה ולהשתמש בהם בעצמם. אין ספק, כי מדובר בפעולה מאוד מסוכנת העלולה לגרום נזק בלתי הפיך לעור. רק קוסמטיקאית מוסמכת תדע להתאים לך את הטיפול המתאים לך באופן הראוי.

 
5.      יופי שתדעי שהקוסמטיקאית שלך מוסמכת: טיפולי פילינג לאקנה מכילים חומרים מסוכנים העלולים לגרום לעור נזק בלתי הפיך. חשוב שתדעי שהקוסמטיקאית שלך קיבלה הסמכה מדויקת לטיפולי פילינג לאקנה ולשימוש בחומצות הידרואיקסליות. רק קוסמטיקאית מוסמכת תדע איפה למרוח לך אלו חומרים ובאיזה אופן.

 
6.      יופי שתדעי על איכות החומרים: כיום, בעידן בו השוק מוצף בחומרי קוסמטיקה שונים ובלא מעט חיקויים של חומרים קוסמטיים כאלה ואחרים, חשוב מאוד ללמוד על איכות החומרים של טיפולי פילינג לאקנה. בקשי מהקוסמטיקאית שלך לראות את התווית של החומרים.

 

יופי שתדעי על תחזוקה שוטפת של העור: טיפולי פילינג לאקנה חייבים להיות מלווים בטיפולים ביתיים משלימים. בקשי מהקוסמטיקאית שלך להתאים לך תכשירים שישלימו את הטיפול פילינג לאקנה שעברת. סביר להניח שתקבלי תרחיץ פנים, קרם לחות ופילינג יום יומי שיעזרו לך לשמור על תוצאות הטיפול 

לקריאת המלצות לקוחות שהיו בטיפולי פנים היכנסי לקישור הבא:

http://www.morclinic.com/60559/המלצות


מור קוסמטיקה -רח' העוגב מס' 2, נאות אשלים, ראשון לציון  052-8705343

 

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים