רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 

מה ההבדל בין מי פנים וחלב פנים ?
 
שימוש בחלב פנים ומי פנים הינו מאבני היסוד של שגרת הטיפוח שכדאי לכל אישה לסגל לעצמה בבוקר ובערב, על מנת לנקות את עור הפנים ולשחרר את הנקבוביות מכל הלכלוך והפיח שהצטבר עליהן במהלך היום. אולם מה ההבדל בין מי פנים לבין חלב פנים, מה בא לפני מה והאם ניתן להסתדר רק עם אחד מהם ?
ראשית, ננסה להסביר מהם מי פנים ומהו חלב פנים, לאחר מכן תביני יותר מי נגד מי :
הסבר על מי פנים ?
מי פנים הם מינרלים המכילים ויטמינים וחומצות שונות. שימוש במי פנים דומה לשימוש פילינג עדין של שכבת העור העליונה, המסלק את שכבת התאים המתים. מי פנים מסירים איפור, שומן וקרמים שונים בצורה מעולה, בעיקר כאשר מי הפנים הם בתוספת אלכוהול הממיס את הלחות של קרמים אלה. מי פנים מאזנים את רמת החומציות (PH) בעור הפנים שלנו, במיוחד לנוכח מי הברז הקיימים בארצנו שהינם קשים ואינם מתאימים למטרה. כמובן שמי פנים אינם מספיקים לניקוי בלעדי של הפנים, ויש להשתמש בהם רק לאחר שטיפה יסודית עם סבון פנים או ג'ל.
שימוש במי פנים מבוצע על ידי טבילת צמר גפן או פד קוסמטי בהם, ומריחת הפנים בתנועה סיבובית. שימוש במי פנים גורם לכיווץ הנקבוביות שעל פני העור, ולכן השימוש בהם חשוב כסיום לשלב ניקוי הפנים בעת שיגרת הטיפוח היומיומית.
ומהו חלב פנים ?
חלב פנים הוא תחליב ניקוי המכיל שומן, המעניק לחות לעור יבש ומעורב. חלב פנים מכיל מינרלים שונים, תמציות צמחים, ויטמינים ושמנים אתריים, וביכולתו להמיס לכלוך ושאריות איפור, וכן להעניק מגע נעים וקטיפתי לעור.
אז מה ההבדל בין חלב פנים ומי פנים ?
חלב פנים ומי פנים משמשים שניהם לניקוי הפנים, אולם מטרתם שונה - חלב פנים מומלצים לעור רגיל עד יבש היות ומכילים לחות רבה. מי פנים אינם באים להחליף את חלב הפנים, אלא לשמש טיפול משלים לניקוי באמצעות ביצוע פילינג עדין לעור והסרת השכבה העליונה, המלאה בדרך כלל תאים מתים ושאריות לכלוך שעדיין לא ירדו... בעת שיגרת הטיפוח, הסדר הנכון הוא לנקות את הפנים קודם בחלב פנים ורק אחר כך במי פנים, לאחריהם תתקבלנה פנים נקיות ומוכנות להמשך הטיפוח באמצעות מריחת קרמי פנים המתאימים להמשך היום (או הלילה) .
במור קליניק נשמח להתאים לך מי פנים וחלב פנים המתאימים לך בדיוק
אם ברצונך להגיע לעור חלק ונקי בדיוק כמו שאת רואה מסביב, אנו מזמינים אותך להגיע אלינו לפגישה עם קוסמטיקאית שתאבחן את עורך ותדע להמליץ לך על תכשירי מי פנים וחלב פנים המתאימים בדיוק לעורך. הקוסמטיקאית תלמד אותך כיצד להשתמש בהם, ותשמח להמליץ על מוצרים משלימים נוספים במקרה הצורך. הכל בשבילך, בשביל הפנים שלך, בשביל העור.
 לקריאת המלצות לטיפולי פנים היכנסי לקישור הבא:

http://www.morclinic.com/60559/המלצות

 
 מור קליניק -  רח' העוגב מס' 2, נאות אשלים, ראשון לציון  052-8705343
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים