רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 
 מהם השינויים שחלים בעור עם ההתבגרות ?
כולנו מכירות את העמידה מול המראה אחרי המקלחת, ואת הבחינה המדוקדקת והביקורתית של עורנו – פה הופיע עוד קמט, באיזור הצואר הוא נראה יבש מדי, ומה זה העור המדולדל הזה בזרועות ? פעם זה ממש לא נראה ככה...
במאמר זה ננסה להציג לך את השינויים שחלים ב עור עם ההתבגרות והעליה בגיל, נרגיע אותך שזה קורה לכולן, וחשוב מכך – ננחה אותך כיצד להתמודד עם השינויים האלה ומה עליך לעשות בהקדם (רמז – להיפגש עם קוסמטיקאית מוסמכת וללמוד כיצד לעצור את השפעות הגיל על העור) .
ממה נובעים השינויים במראה העור ?
אחת הסיבות לשינויים במראהו של עור נובעת מהתבגרות הפנימית של הגוף. עם השנים נחלשת היכולת של הגוף לשקם את עצמו, ולגוף לוקח זמן רב יותר לייצר תאים איכותיים להחלפת תאים מתים, למלא קמטים שנוצרו, ולשמור על האלסטיות הנדרשת לעורנו.
שינויי עור הפנים
מחקרים מוכיחים (וגם המראה הביתית...) ש עור הפנים שלנו מתבגר מהר יותר מהעור בשאר חלקי הגוף, זאת בשל החשיפה שלו למיני פגעים מדי יום – קרני השמש, זיהום האויר, מיני אבק וחלקיקים שאנחנו נושמים, ושאר רעות חולות המצטברות על עור הפנים שלנו. לא תמיד אנחנו משקיעות את הזמן הנדרש בטיפוח הנדרש ל עור , מה שבהחלט גורם לנזק מצטבר ולהזדקנות מהירה יותר של עור הפנים.
מהם הסימנים שמעידים על הזדקנות העור ?
עם העליה בגיל מתרבים השינויים שאנחנו רואים בעור שלנו :
1.      קצב חלוקת התאים ויצירת תאים חדשים מואט, מה שגורם לשכבת העור העליונה (הדרמיס) להית דקה ובעלת מראה שביר יותר. אי היווצרות תאים חדשים מעכבת גם החלמה של פצעים, והישארותם לאורך זמן על עורנו גם היא פוגעת במראה.
2.      שכבת השומן שמתחת לשכבת העור עוברת תהליך ניווני הגורם לפגיעה במראהו.
3.      עור מאבד מהאלסטיות שלו עקב איבוד התמיכה של רשת סיבי הקולגן והאלסטין, שתפקידם להחזיק את העור שלנו במקומו. איבוד התמיכה גורם לעורנו להראות רפוי ועייף יותר.
4.      גם בלוטות הזיעה והשומן מתעייפות, מה שגורם לעורנו להראות יבש יותר וחסר חיים.
5.      הופעת קמטים באיזור הפנים, בעיקר בין הגבות, לצידי העיניים ולצידי הפה. אלה הם קמטי הבעה שרק מחמירים עם התלות שלהם בגרביטציה, מה שקורם לעיניים ופה נפולים.
6.      שינויים בצבע עור , שינויי פיגמנטציה הנובעים מחשיפה לא מוגנת לשמש במרוצת השנים והצטברות נזקים הנגרמים על ידיה.
במור קליניק תלמדי להתמודד עם הזדקנות העור
במאמר זה הדגשנו את כל השינויים שיתכן שאת כבר רואה בגוף שלך עם עליית הגיל, אולם הבשורה הטובה היא שיש מה לעשות בכדי לעצור את השפעת ההזדקנות על עור , ניתן לטפל בעור ולטפח אותו על מנת שפגעי הגיל לא יראו בו, ולאפשר לו המשך רך, נעים ועדין בדיוק כמו שהיה עד עכשיו. בפגישה עם קוסמטיקאית נשמח לאבחן את עורך, לראות יחד את השינויים שחלו בו, ולהדריך אותך כיצד לטפל בו על מנת לשפר את מראהו ולעצור את תהליך הזדקנות העור. חבל על כל יום שעובר, פני אלינו עוד היום !

 לקריאת המלצות לטיפולי פנים היכנסי לקישור הבא:

http://www.morclinic.com/60559/המלצותמור קליניק רח' העוגב מס 2, נאות אשלים, ראשון לציון
052-8705343

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים