רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 
 מהו תפקידו של הסרום ואיך בוחרים אותו  ?
סרום הוא מושג מסתורי שכולנו פוגשות מדי פעם – אם בפרסומות בטלויזיה או בעיתוני הנשים, אם על מדפי הפארמים ואם אצל קוסמטיקאית שביקרנו אצלה והמליצה לקנות סרומים שיצילו לנו את עור הפנים... אבל מהו הסרום, למה אף אחד לא מסביר לנו מה זה ולמה הוא טוב, למה לא מלמדים אותנו על סרומים בבית הספר ?
הסבר קצר שלאחריו המושג סרום יהיה ברור להפליא
סרום הוא תכשיר בעל ריכוז גבוה של חומרים ורכיבים פעילים במיוחד, והתכונה העיקרית שלו היא היכולת שלו להחדיר את החומרים האלה על השכבות התחתונות של העור. המשמעות היא שכל שימוש בתכשיר בליווי סרום, ישפיע טוב יותר על העור ולאורך זמן רב יותר. לדוגמא, קרם לחות המכיל סרום יאפשר להחדיר את הלחות לשכבות העור העמוקות במטרה לכלוא אותה שם למשך זמן ארוך ככל האפשר (ואפילו להכפיל את משך הלחות בעור).
השימוש בסרום הינו בטרם שימוש בקרם או בחומר שאת האפקטיביות שלו רוצים להגביר.  
מומלץ להשתמש בסרום מגיל 30 כשיש סרומים שונים למטרות שונות, דוגמת סרום ממצק, סרום המעניק לחות, ועוד.
ואיך בוחרים סרום ?
סרום מצוי בחלק מהתכשירים לטיפוח העור או נרכש בנפרד, ויש לרכוש אותו בהתאמה לתכשירים שאת רוצה לחזק. סרום נגד קמטים למשל, יש לשלב עם קרם נגד קמטים שאחרת לסרום אין שום משמעות. רצוי אף לבחור סרומים וקרמים של אותה חברה מייצרת, על מנת להגיע להתאמה מירבית ביניהם.
ישנם סוגים שונים של סרומים, בכל אחד מהם ניתן להשתמש בשלב אחר של היום ולמטרות אחרות. למשל, להשתמש בבוקר בסרום לחות לפני שימוש בקרם לחות ומקדם הגנה, ובערב למרוח סרום הזנה ומעליו – נכון, קרם הזנה.
על היתרון של מור קליניק בהתאמת סרומים
במאמר שקראת למדת הרבה על מהו סרום ואילו סוגים של סרומים ניתן למצוא, אולם מין הסתם את עדיין נדרשת להדרכה והכוונה בנוגע לסרומים המתאימים והמומלצים לעורך ולתכשירים שיש לך בבית. קיימים סרומים רבים ששמותיהם לא יגיעו דבר, דוגמת סרום ויטמין C או אובליפיחה (סרומים הנמנים על האנטי אוקסידנטים המומלצים לעור), שנשמח להסביר לך על יתרונותיהם וכיצד להשתמש בהם במהלך היום. אצלנו במור קליניק, נדע גם להזהיר אותך מפני שילובי סרומים היוצרים תגובות שאינן מתאימות לך ואף עשויות לגרום נזק, לפיכך בטרם שימוש בסרום חשוב מאוד שתבואי להיוועץ בנו. אנחנו פה, נשמח לשמש לך היד המנחה והאוזן הקשבת על מנת שתפיקי את המיטב משימוש בסרום והגעה לעור היפה והמטופח שמגיע לך לקבל.

לקריאת המלצות לטיפולי פנים היכנסי לקישור הבא:

http://www.morclinic.com/60559/המלצות

 

 מור קליניק רח' העוגב מס' 2 נאות אשלים, ראשון לציון
052-8705343 

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים