רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר
 

מדוע חשוב לעשות פילינג דווקא בחודשי החורף?
 
ישראל היא מדינה שטופת שמש ואנחנו הישראלים אוהבים להשתזף בשמש במהלך שעות ארוכות. במהלך הקיץ או חשופים לרמת קרינה מסוכנת ותדירה אשר מזיקה לעור שלנו באופן משמעותי, מאיצה את הזדקנות העור ויוצרת נזקים כרוניים המתגברים עם העלייה בגיל.
 
במהלך הקיץ העור שלנו עובר שינויים רבים – העלייה בזיהום האוויר בשילוב עם החום גורמים להתרחבות הנקבוביות בעור והפיכתו לפגיע יותר מפני נזקי הסביבה. פגיעות זו מקלה על כניסתם של גורמים מזיקים לעור כגון כימיקלים, לכלוך וחדירת קרני אולטרא סגולה. השניים הראשונים יוצרים חנק של הנקבוביות בעור ופוגמים בתהליך התחדשות תאי העור המצויים בשכבות התחתונות יותר. כתוצאה מכך מתרחשים תהליכים שליליים בעור – פעילות מערכת החיסון של העור נפגעת, העור לא מצליח לספוג חומרי הגנה, הוא נראה עייף, יבש, בעל מרקם וגוון לא אחידים, פחות אלסטי ונטול לחות. טיפול פילינג קל וטיפול פילינג בינוני עמוק מסייעים בטיפול נזקים אלה בהתאם לרמת חומרתם.
 
פוך, שוקו חם ו...פילינג
פילינג, תכליתו להסיר את שכבת העור החיצונית מרובת התאים המתים ולחשוף שכבת עור חדשה ובריאה אשר ביכולתה להגן מחדש על העור. תהליך פילינג מסייע הן במובן הקוסמטי באמצעות חיזוק סיבי הקולגן והאלסטין אשר אחראים לתכונות האלסטיות של שלד העור, והן במובן הרפואי כאשר הוא מעודד פעילות תאית תקינה המשליכה על תפקודים חיוביים שלו.
 
בדיוק כפי שבעולם הטבע החורף הינו תקופה של התחדשות והזנה, כך גם העור שלנו נהנה מהמנוחה מקרני השמש המזיקות והירידה מרמת זיהום האוויר. הירידה ברמת המפגעים הסביבתיים בחודשי החורף מאפשרת להתחדשות התאים להתרחש באופן יעיל ורציף לכן זוהי תקופת קריטית לטיפול בעור. לאחר כל טיפול פילינג בינוני-עמוק יש להימנע למשך שבוע מחשיפה לקרני השמש אשר גורמות להיווצרות צלקות וכוויות נוספות לרקמת העור הפגיעה. חשיפה של מספר דקות יכולה אף היא לגרום לנזק ממשי. לכן, החורף זוהי התקופה האולטימטיבית לביצוע טיפול פילינג "עשרת אלפים" לעור בשל הקלות היחסית להימנע ממפגש עם קרני השמש.
 
אין לשכוח כי למזג האוויר החורפי יש גם חסרונות – האקלים היבש והקור גורמים לכיווץ הנקבוביות והקשייתן, מצב זה מעכב חדירת ויטמינים וחומרי הזנה לעור. ביצוע טיפול פילינג בינוני-עמוק בחורף מסייע בריכוך הנקבוביות בעור, המרצת פעילות התאים ושיקום סיבי האלסטין והקולגן אשר אחראים על גמישות העור. לאחר טיפול פילינג העור סופג ביתר יעילות חומרי הזנה ולחות המסייעים לקבלת מראה רענן ובריא.
 
טיפול פילינג בינוני-עמוק כולל שימוש בחומרים פרא-רפואיים אשר דורשים ידיים מקצועיות שביכולתן לאבחן את סוג העור ולהעניק טיפול מקיף לקראת עונת הקיץ.
אני מזמינה אותך להתחדש בעור בריא ורענן כפי שמעולם לא הכרת, אז צרי עכשיו קשר לייעוץ ואשמח לקבוע לך פגישת טיפול בהקדם האפשרי.

לקריאת המלצות לקוחות שהיו בטיפולי פנים היכנסי לקישור הבא:

http://www.morclinic.com/60559/המלצות

מור קליניק רח' העוגב 2 ראשון לציון 052-8705343

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים