רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר
למי מתאים טיפול אפילציה?


אם את חושבת לעשות טיפול אפילציה חשוב שתדעי למי הטיפול מתאים, ויותר נכון למי הטיפול אינו מתאים. אפילציה היא שיטה ותיקה להסרת שיער במקומות שונים בגוף באמצעות מחט חשמלית המוחדרת לתוך העור עד לשורש זקיק השערה. באמצעות פולסים חשמליים קצרים ועדינים נגרם נזק תמידי לשורש השערה ותלישתה אינה מעודדת את צמיחתה מחדש, אלא להיפך. הפולסים החשמליים אינם פוגעים בעור בשום צורה ולכן הטיפול נחשב מאד יעיל ולא מסוכן.


טיפול אפילציה – למי הוא לא מתאים?
מכיוון שצמיחת שיער קשורה גם בשינויים הורמונאלים יש להתחשב בעובדה זו כאשר רוצים לעשות טיפול אפילציה. רוב הדעות המקצועיות גורסות כי לא מומלץ לעשות טיפולי אפילציה לפני תום גיל ההתבגרות. בגיל זה חווה הנערה שינויים הורמונאלים רבים עקב ההתבגרות המינית בשלב זה של החיים ולכן טיפול אפילציה עלול להיות מסוכן. גם לנשים בהריון שחוות שינויים הורמונאלים בתקופה זו לא מומלץ לעשות טיפולי אפילציה ומאותן הסיבות. במילים אחרות, כל מי שנמצאת בתקופת חוסר איזון הורמונאלי מכל סיבה שהיא לא מומלץ לה לעשות טיפולי אפילציה.


מתי כן ניתן לעשות טיפולי אפילציה לילדים
כאשר הסיבה לצמיחת השיער אצל ילדות הינה סיבה תורשתית ולא סיבה הורמונאלית ניתן לעשות טיפולי אפילציה גם לילדים, אבל יש לברר זאת היטב אצל רופא העור ולקבל ממנו המלצה לטיפול זה. בכל מקרה יש לוודא כי הילדה מסוגלת לעבור את סדרת הטיפולים הממושכת שיש בצידה גם כאב מסויים.


טיפול אפילציה – רק במכון קוסמטיקה מקצועי
אם החלטת שאת מתאימה לטיפול אפילציה ואת מעוניינת לעשות זאת כנסי למכון קוסמטיקה מקצועי וקבלי את הטיפול אך ורק מידי קוסמטיקאית רפואית המתמחה בדבר וזאת כדי לא לפגוע בעור עצמו.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים