רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר
למה אני סובל מסבוריאה?
 
סבוריאה
 היא מחלת עור הנגרמת בעיקר מייצור מוגבר של חלב (HELEV) מבלוטות הסבום והיא מאופיינת בהצטברות קשקשים יבשים על גבי העור, מאדמומיות ומשומניות מופרזת על העור. המחלה היא כרונית ויכולה להופיע בכל גיל. המחלה תוקפת כ 15% מהאוכלוסייה בכל גיל. חשוב לדעת שניתן לטפל במחלה למרות היותה כרונית ולהגיע לתוצאות טובות במלחמה נגדה. ישנן שיטות טיפול שונות שניתן להיעזר בהן ברגע שהמחלה התגלתה אצליכן.הסיבות לסבוריאה
הגורמים לייצור מוגבר של חלב בדרמיס המעוררים את הסבוריאה יכולים לנבוע מכמה סיבות: אורח החיים המודרני הלחוץ יכול לגרום לתופעה וגם שמנוניות עודפת בעור. אלרגיות לדברי מאכל שונים יכולות להשפיע על היווצרות המחלה וגם החלשות המערכת החיסונית הטבעית של הגוף. ומעל לכל יש את הסיבות התורשתיות.


חליתם בסבוריאה? מה עושים?
ראשית יש לגשת לרופא עור מומחה כדי להתייעץ לגבי הטיפול במחלה. יש לבדוק את חומרת המצב ואת דרכי הפעולה הנדרשות כדי להטיב אותו. ישנן מספר שיטות לטפל בסבוריאה הכוללות גם שימוש במשחות, סטרואידים, תוספי מזון שונים או שימוש בשמפו מיוחד במצבים שמחלה מופיע על הקרקפת. שיטות אלה עלולות להביא לתופעות לוואי לא רצויות ולכן מומלץ לנסות שיטות טבעיות יותר שאינן עושות שימוש בחומרים כימיים.


שיטת הקור הינה שיטה שפותחה בצרפת והיא עושה שימוש בגולת קור גדולה המחדירה לחות לתוך העור. באמצעות מכשיר מיוחד מקררים את האיזור הדרוש טיפול לטמפרטורה של מינוס 5 מעלות. פעולה זו גורמת לכיווצים ולהתרחבויות של כלי הדם ועל ידי כך חודרים חומרי הלחות בקלות לעומק העור ומסייעים להלחם במחלה.


אם גם את סובלת מסבוריאה פני לטיפול החדשני בקור כדי לעזור לך להתמודד עם מחלת עור לא נעימה זו. הטיפול יחזיר לעור פנייך את רעננותו כדי שתוכלי ליהנות מחיי שיגרה ללא עכבות.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים