רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


כמה זמן לוקח לטפל באקנה בפנים?


השיטות המתקדמות של מכון קוסמטיקה מקצרות באופן משמעותי את הזמן הדרוש לטיפול באקנה בפנים. אם בעבר נאלצו גברים ונשים להמתין מספר חודשים לפחות עד הופעת תוצאות חלקיות, הרי שכיום ניתן לראות שיפור כבר לאחר שבוע וחצי.


השיפור המהיר בפצעי אקנה בפנים הוא תוצאה של שימוש בשיטה מתקדמת: שילוב בין אינפרא אדום וחומרים אנטי בקטריאליים. השילוב מוכיח את עצמו בכל סוגי האקנה והוא אידיאלי גם עבור טיפול בפצעים המופיעים באיזורים רגישים. את השיטה ניתן ליישם בקרב גברים ונשים בטווח גילאים רחב וללא תופעות לוואי. את השיפור ניתן לראות בעין בלתי מזוינת ובעיקר על עור הנגוע במספר גדול של פצעים. בנוסף, השיפור מונע הצטברות צלקות או חטטים כתוצאה מדלקת אקנה שלא טופלה.

מה השיטה של מכון קוסמטיקה לטיפול באקנה בפנים?
השיטה של מכון קוסמטיקה עולה בקנה אחד עם הידע הרפואי והמדעי הקיים לגבי פצעי אקנה. מדובר למעשה על פצעים הנוצרים כתוצאה מדלקת של בלוטות החלב וזקיקי השערות. בגיל ההתבגרות הדלקת מופיעה בבירור וזאת בשל תגובה לקויה להורמון הטסטוסטרון. עם זאת, בגילאים בוגרים יותר עלולה הדלקת להיות תוצאה של הגברת התפוקה ההורמונלית מבלוטות יותרת הכליה, צריכת חלב ומוצריו, הצטברות של תאי עור מתים, חיידקים בנקבוביות העור ועוד.


גורמים נוספים לאקנה המקובלים על חברי הקהילה המדעית הם גירוי או גירוד העור, שימוש בסטרואידים ותרופות מסוימות ואכילת בשרים המכילים חומרים המזרזים את פעילות בלוטות החלב. במכון קוסמטיקה עוקבים אחר המסקנות ומעדכנים כל הזמן את שיטות הטיפול. כתוצאה מכך עולה בידי מכון קוסמטיקה לבחור שיטות טיפול אפקטיביות. היתרון הוא שיפור מיידי ולטווח ארוך. עם מכון קוסמטיקה מוביל לא תצטרכו לשאת בהוצאות מיותרות על תכשירי קוסמטיקה, לסבול מפגיעה בדימוי העצמי או לספוג תחושות של חוסר ביטחון.


למה כדאי להתייעץ עם מומחים לפני טיפול באקנה בפנים?
כפי שניתן לראות, פצעי אקנה עלולים להופיע בגלל גורמים רבים ולא קל לעקוב אחריהם באופן עצמאי. הדרך היחידה לטפל באקנה ולהשיג את התוצאות הרצויות היא להתייעץ עם מומחים.

בכל מכון קוסמטיקה מוביל גאים לרכז את המומחים תחת קורת גג אחת. לרשות המכון אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר בישראל. כל אחד מהנציגים מוסמך לייעץ לגברים ונשים לגבי טיפול באקנה, שיפור מראה העור ושיקום עור יבש, רגיש או נגוע בפצעים.
לרשות מכוני קוסמטיקה שנים של ניסיון ידע מעשי בטיפול באקנה. המומחים של מכון קוסמטיקה בקיאים בזיהוי הגורמים להופעת הפצעים והם יכולים לשלב את הטיפול עם תכשירים קוסמטיים מובילים. התכשיר בו משתמשים במהלך הטיפול באקנה כולל חומרים אנטי בקטריאליים והוא נמצא ברשות קלינקות ומכוני קוסמטיקה מורשים בלבד. בואו לתאם  פגישת היכרות לא מחייבת ותוכלו להתייעץ עם מומחה מנוסה בחינם.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים