רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר
כל מה שרציתם לדעת על טיפול אפקטיבי נגד פטרת הציפורניים

לשאלה כיצד למנוע את פטרת הציפורניים יש תשובות רבות. הן קשורות לשמירה על היגיינת כף הרגל, גזיזת ציפורניים, המנעות מהזעה בתוך הגרב או הליכה יחפים במקומות ציבוריים. אולם, אם כבר יש לכם פטרת בציפורניים, זה כבר לא כל כך משנה מה גרם לכך, אולי רק כטיפול מונע לעתיד. ההתמקדות כעת היא מה ניתן לעשות, ובצורה הכי אפקטיבית, כדי להעלים את הבעיה הזו, וכמה שיותר מהר.

על אסתטיקה של כף הרגל
עד לפני לא הרבה שנים, כפות הרגליים לא היו תחום ראשון במעלה בטיפולים קוסמטיים ואסתטיים. לבטח לא בקרב גברים שביקור אצל קוסמטיקאית אולי עירער אצלם את תחושת הגבריות המסוקסת והמחוספסת. לכן, מראה של כפות רגליים יבשות, בלתי מטופחות, עם ציפורניים צהבהבות שבצבצו מבעד לסנדלים היו מחזה די שכיח במחוזותינו. בואו ונודה באמת: זה כלל לא מראה מלבב ואין לו כל קשר עם מסוקסות וגבריות. יותר נכון זהו מראה המעיד על הזנחה.

אולם משהו השתנה בעשור האחרון. גברים מטפחים יותר ויותר את עצמם והדבר כולל גם טיפול בכפות הרגליים, הידיים והפנים. הם מודעים יותר למראם החיצוני, חשופים יותר לגברים ברחבי העולם שמשקיעים משאבים וזמן לשמור על מראה צעיר, נמרץ ובריא ונושא האסתטיקה מחלחל לתודעת כל גבר, מסוקס ככל שיהיה.

המאפיינים של פטרת הציפורניים היא ציפורן בעלת גוון צהבהב עד חום, עבה ומחוספסת ועם צמיחה לא ישרה. הגורמים לכך הם הטפילים שיושבים מתחת לציפורן וגורמים לכל התופעות הללו. אפשר למגר את התועה ולהחזיר את האסתטיקה למראה כפות הרגליים באמצעות טיפול יעיל, מהיר ובטוח, הלא הוא IPL, העושה שימוש בקרני אינפרא אדום.

יופי גברי
אינפרא אדום הן קרניים שעד לפני זמן לא רב עשו בהן שימוש בתחומים רבים ולאו דווקא בתחום הקוסמטיקה והאסתטיקה. לאחר מחקרים, לימוד ההשפעות של קרני האינפרא אדום והיכולות שלהן, הו כבשו בסערה את עולם הקוסמטיקה, לאחר שהתגלתה יעילותן בטיפולים שונים, ביניהם פטרת הציפורניים. הרעיון הוא להקרין את קרני האינפרא אדום, קרניים המאופיינות באור וחום היישר אל מושבת הטפילים מתחת לציפורן. אלו, הנרתעים מאור ומחום יושמדו. זוהי כל התורה, פשוטה וחכמה. עוצמת התדרים והחום נקבעת על ידי הקוסמטיקאית, כזו המורשית לעסוק בטיפול IPL, מוסמכת לכך ובעלת הנסיון הרלוונטי. נדרשים מספר טיפולים בלבד כדי לראות את ההבדל. בהמשך תצמח ציפורן חדשה, בעלת המרקם , הצבע והעובי המקורי שלה, כמו ביתר ציפורני הרגליים.

לאחר הטיפול וכדי שפטרת הציפורניים לא תשוב בשנית מספיק לזכור לקיים כמה כללים פשוטים ולסייע בשמירה על כף רגל יפה ומטופחת:
  1. במקומות ציבוריים ולחים, כמו בריכה ציבורית או מקלחות משותפות הקפידו לנעול כפכפים ולא ללכת יחפים. פטרת ציפורניים היא מידבקת.
  2. לאחר הרחצה יבשו היטב את כפות הרגליים ואל תותירו אותן לחות.
  3. הקפידו לגזוז את ציפורני הרגליים ולא להזניח אותן.
  4. אם מתחילה להסתמן תופעה של פטרת הציפורניים, כלומר שינוי במראה וצבע הציפורן, פנו מייד לקוסמטיקאית מוסמכת לקבלת טיפול באמצעות אינפרא אדום.
  5. הקפידו על אוורור כפות הרגליים, גם בחורף- נעלו בבית כפכפים פתוחים וללא גרביים.
  6. אם אתם חולי סוכרת או פסוריאזיס התייעצו עם הרופא המטפל על הדרכים להמנע מפטרת הציפורניים.
טפלו בכפות הרגליים ושמרו על מראן הנקי והאסתטי. זהו כרטיס הביקור שלכם ואינכם רוצים להצטייר כאנשים בעלי מוסר נמוך של הגיינה.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים