רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר
כיצד לעשות הבהרת כתמי אקנה?


סובלת מפצעי אקנה? מצלקות אקנה או מכתמי אקנה? את לא יחידה. נשים רבות סובלות מאקנה בגיל מבוגר. הכוונה היא שפצעי אקנה אינם נחלת גיל ההתבגרות בלבד וגם נשים שעברו גיל זה והן מעל גיל 18 יכולות לסבול מאקנה באופן מטריד ומאוד לא נעים. פצעי אקנה, או פצעי בגרות, כפי שהם מכונים, מופיעים כתוצאה מחוסר איזון הורמונלי בגוף, ולכן הם כה שכיחים בקרב בני נוער. תקופת ההתבגרות היא תקופה של חוסר איזון הורמונלי ולכן שכיחות פצעי האקנה מוכרים אצל בני נוער. נשים רבות סובלות מפצעי אקנה גם בגיל מבוגר יותר עקב מתחים רבים, תקופות חרדה או עצבנות יתר, וכן תופעות שונות של מתחים נפשיים. כאשר אתן כבר בתוך פצעי האקנה בגיל מבוגר מומלץ לפנות למקום מקצועי כמו מור קוסמטיק כדי לקבל את הטיפול היעיל והנכון לגילכן. הבהרת כתמי אקנה מומלץ לעשות באמצעות טיפול בטכנולוגיית IPL.


 
מהי הבהרת כתמי אקנה בטכנולוגיית IPL?
טכנולוגיית IPL היא שיטה ותיקה הנלחמת בתופעת האקנה ובכתמי האקנה באמצעות הקרנת אור בעל אורך גל מיוחד הנלחם בחיידקי האקנה באופן מובחן. כשמופיעים אותם כתמים מטרידים עלייך קודם כל להיעזר בקרם הבהרה ויחד עם טיפול קבוע בשיטת IPL יעלמו הכתמים עם הזמן. היתרון הגדול של טכנולוגיית IPL הוא שאין תופעות לוואי כלל, אין צורך בשימוש בתרופות העלולות להזיק לגוף ותקופת ההחלמה מהירה יותר מכל שיטה אחרת. הבהרת כתמי אקנה בשיטה זו נעשה באופן מקביל בשני ערוצים: הראשון הוא באמצעות עיכוב ייצור המלנין בתוך העור והבהרה הדרגתית של הכתמים על פני העור עצמו.
הטיפול במור קליניק עבור הבהרת כתמי אקנה תלוי בסוג העור ובסוג הכתמים ועומקם. הטיפול במור קליניק הוא המשך לטיפול היומיומי בבית עם תכשירים פעילים שמטרתם להבהיר את העור ולגרום לחידושו. מור קליניק הוא נכון המתמחה בטיפולי אקנה למבוגרים ולכל יתר טיפולי הקוסמטיקה שיחדשו את עורך ויתנו לו מראה צעיר ורענן.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים