רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


יש צלקות אקנה? טיפול באינפרא כדאי ומומלץ!


טיפול באינפרא אדום יכול להיות מאד יעיל כנגד צלקות ופצעי אקנה ובמיוחד בימי חורף. צלקות אקנה מופיעות כתוצאה מחוסר איזון הורמונאלי בגוף. חוסר האיזון גורם לייצור מוגבר של חלב (HELEV) שסותם את זקיקי השערות ומונע מחמצן לחדור פנימה.

הדבר גורם להצטברות של חיידקים במקום ולתגובה דלקתית אשר מצמיחה את פצעי האקנה והצלקות הבאות בעקבותיהם. דלקות אקנה נגרמות בעיקר מחוסר טיפול הולם בזמן הופעת הפצעונים, או מהתפרצות חזקה במיוחד. השאלה היא האם ניתן להסיר צלקות אלה גם לאחר זמן והתשובה לכך היא טיפול באינפרא אדום.


כיצד עובדת שיטת הטיפול באינפרא אדום?
מדענים גילו כי שידור מקצבים קצרים של אינפרא אדום יכולים להשפיע על העור ולסלק כתמים שונים. הטיפול הראשוני באינפרא היה כנגד כתמי שמש אך התברר כי הוא יעיל גם כנגד צלקות אקנה מכיוון שגם אלה הן כתמים על העור. אל תנסו להסיר את הפצעים  או לגרד אותם או להסתיר אותם עם שכבות עוות של איפור, אלא טפלו בכך באמצעות אינפרא אדום.


הטיפול באינפרא אדום הוא טיפול מאד יעיל ונוח. כל טיפול אורך כרבע שעה בלבד ואין שום סיבה שלא תמצאו זמן לעשות אותו במהלך היום שלכם. מדובר על סדרה של כמה טיפולים כאשר הכמות שונה על פי מספר הפצעים בגוף. בדרך כלל, כבר לאחר שלושה טיפולים תגלו שהצלקות נעלמו כמעט כליל. מספר הטיפולים תלוי במספר הצלקות ובחומרתן, אך בסופו של דבר כולם מאד אפקטיביים ונותנים תוצאות טובות.
הטיפול בימי החורף מומלץ במיוחד בגלל ההעדר השמש ובגלל שבחורף אנו פחות מזיעים וגורמים לסתימת העור כתוצאה מכך.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים