רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתריש מישהי שלא צריכה טיפולי פנים לפני החתונה?! אין!!!
 
היום הגדול שלך כבר בפתח. אנחנו בטוחים שפצחת בדיאטה, כדי שתוכלי להיכנס אל השמלה המושלמת ביותר. בחרת בקפידה את הספר, את מעיינת בכל הקטלוגים, ויש פרט קטן וחשוב שלא נותן לך מנוחה: איך למען השם יש לכל הדוגמניות הללו בקטלוגים עור חלק כמו פורצלן (לפעמים תכנת הפוטושופ) אנחנו מניחים שזה המקום בו את מחפשת מידע על סוגי טיפולי פנים לפני החתונה. על כן, ריכזנו עבורך פרטים שיופי שתדעי על סוגי טיפולי פנים לפני החתונה.
1.      יופי שתדעי על תחזוקה שוטפת: עוד לפני שאת חושבת על סוגי טיפולי פנים לפני החתונה יופי שתדעי שאת בעצמך יכולה לשפר באופן מדהים את מראה עור הפנים שלך. זה הזמן לגשת לקוסמטיקאית ולהתייעץ איתה על סוגי טיפולי פנים לפני החתונה, וגם על תחזוקה שוטפת של העור. את חייבת להיכנס מרגע זה למשטר על של שימוש בתרחיץ פנים יום יומי, פילינג על בסיס יום יומי, וכמובן קרם לחות המתאים לעור הפנים שלך.
2.      יופי שתדעי על פילינג: פילינג בינוני הוא אחד מכמה סוגי טיפולי פנים לפני החתונה העוזרים לחדש את העור וגורמים לו להיראות חלק ויפה יותר. יש כמה סוגים של טיפולי פילינג. הנפוץ שבהם הוא פילינג ביתי, אך ישנם תכשירי פילינג חזקים יותר. מטרת טיפול הפילינג היא לקלף תאי עור מתים ולגרום לעור להתחדש. לעיתים במקרים של כתמים ופיגמנטציה יש להשתמש בתכשירי פילינג חזקים במיוחד הגורמים לעור סוג של צריבה מבוקרת. יופי שתדעי על סוגי טיפולי פנים לפני החתונה וגם על פילינג, שהטיפולים הללו צריכים להיות מבוקרים על ידי קוסמטיקאית מוסמכת. לא כל אחת תוכל לדעת אלו סוגי טיפולי פנים לפני החתונה מתאימים לך. התאמת סוגי טיפולי פנים לפני החתונה מתבצעת על פי סוג העור ומצב בריאות עור הפנים.
3.      יופי שתדעי על עור יבש: עור יבש מתאפיין בעיקר בקילופים ובמראה לא זוהר במיוחד. ישנו מגוון רחב של סוגי טיפולי פנים לפני החתונה, המותאמים בעיקר לעור יבש. סוגי טיפולי פנים לפני החתונה לעור יבש מבוססים בדרך כלל על שמנים המסייעים לעור לצבור יותר לחות, ובכך תאי העור יכולים להתחדש. במידה ותכשירי השמנים אינם עוזרים יש צורך לבצע טיפולי פילינג: קילוף עדין של תאי העור המתים.
4.      יופי שתדעי על עור שמן: אם יש לך עור מבריק ופצעונים בלתי ברורים על הפנים, כנראה שאחת הבעיות של העור שלך היא העובדה שהוא עור שמן. ישנו מגוון רחב של סוגי טיפולי פנים לפני החתונה המותאמים לעור שמן. הבשורה הטובה היא שעור שמן כמעט אינו מזדקן, ואינו מתקמט. בדרך כלל סוגי טיפולי פנים לפני החתונה לטיפול בעור שמן מתבססים על תכשירים למניעת פצעי בגרות ואקנה. הוכח כי עור שמן מגיב יפה לתכשירים מסוג זה.

לקריאת המלצות לקוחות שהיו בטיפולי פנים היכנסי לקישור הבא:

http://www.morclinic.com/60559/המלצות מור קליניק -רח' העוגב מס' 2, נאות אשלים, ראשון לציון  052-8705343
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים