רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתריופי שתדעי שאינפרא אדום משפר צלקות אקנה ב60-70 אחוז


מי לא היתה רוצה להפטר מצלקות אקנה? שתקום!!! אותן צלקות איומות שמופיעות לפתע בגיל מבוגר אחרי שכבר מזמן חשבת שעברת את גיל ההתבגרות. ובכן, מסתבר כי פצעי אקנה או "פצעי בגרות" כפי שקוראים להם, אינם נחלת המתבגרים בלבד. נכון שאצל בני הנוער תופעת פצעי האקנה רווחת יותר מכיוון שפצעים אלה הם תוצאה של חוסר איזון הורמונאלי בגוף ובקרב בני נוער מתבגרים זו תופעה שכיחה ביותר. אצל נשים בגיל מתקדם יותר ניתן לחוות מצב דומה כתוצאה מחרדות או מתחים שונים, שימוש מרובה בגלולות הריון או הפסקה פתאומית בשימוש וכן בתקופות של הריון.


 
אינפרא אדום ופצעי אקנה
במידה ואת מגלה, כי יש לך צלקות אקנה פני לקוסמטיקאית מקצועית שתוכל להדריך אותך כיתד להיפטר מהן. אחת הדרכים הטובות והיעילות להלחם בצלקות האקנה היא בעזרת קרן אינפרא אדום. השימוש בקרן אינפרא אדום יכול לשפר את מצב הצלקות ב 60-70 אחוז ואף להיפטר מהם. השימוש בקרן אינפרא אדום איננו טיפול פולשני אלא שהקרנת האור על הפנים פותחת נתיב חמצן נקי עבור העור, ומאפשרת לשפר את המצב של הצלקות גם בשלבים מוקדמים וגם בשלבים מתקדמים יותר של התופעה.
כדי להשלים את הטיפול מומלץ בניקוי יום-יומי של הפנים עם תכשירים מיוחדים עשירים בחומצות סליציליות העוזרים למנוע התפתחות של האקנה בעתיד.
 

טיפול אינפרא אדום במור קוסמטיקה
מור קוסמטיקה מתמחה בטיפולי אקנה מסוגים שונים ובטיפולי אינפרא אדום במיוחד. על מנת שהטיפול יצליח, יש לעשות זאת אך ורק במכון מקצועי, אשר יוכל להבטיח לך טיפול בריאותי והמלצה לשימוש בתכשירים הנכונים כדי להשלים את הטיפול. פני עוד היום למור קליניקה ועשי סוף לצלקות האקנה שלך.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים