רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


יופי שתדעי - מה עושים נגד פצעונים אדומים בפנים?

 


פצעונים אדומים בפנים הם אחד המטרדים הגדולים של נשים וגברים. יש הרבה סיבות בגללן יכולים להופיע פצעונים אדומים בפנים. בדרך כלל פצעונים אדומים בפנים יכולים להיות סוג של אקנה, אך ישנם גם פצעונים אדומים בפנים המופיעים בשלב יותר מאוחר, היכולים להעיד על זיהום, אכילת מזון שומני או רגישות. בכדי שתוכלי לטפל בהסרת פצעונים אדומים בפנים בצורה הטובה ביותר, ריכזנו עבורך מספר טיפים חשובים שפשוט יופי שתדעי על פצעונים אדומים בפנים.
 
1.      יופי שתדעי מה גורם הבעיה: פצעונים אדומים בפנים יכולים להיגרם ממספר סיבות, ובכל סיבה בדרך כלל מטפלים באופן שונה. יופי שתדעי מהו הגורם לפצעים. פצעונים אדומים בפנים יכולים להיות גלגולים שונים של אקנה, לעיתים פצעונים אדומים בפנים יכולים להיגרם כתוצאה מזיהום, פצעונים אדומים בפנים יכולים להיגרם גם כתוצאה מעור שומני, רגישות או אלרגיה. כדי לטפל בפצעונים אדומים בפנים בצורה הטובה ביותר, חשוב מאוד לאבחן מהו הגורם לפצעונים. קוסמטיקאית רפואית או רופא עור יוכלו לסייע לך לעשות זאת.

 
2.      יופי שתדעי על תחזוקה שוטפת: הדרך הטובה ביותר למניעת פצעונים אדומים בפנים היא תחזוקה שוטפת של עור הפנים. יופי שתדעי שחשוב מאוד להקפיד על רחיצת הפנים בסבון מיוחד לפחות פעמיים ביום. בנוסף יש להקפיד על קרם לחות המותאם לעור הפנים ועל ניקוי יסודי של הפנים באמצעות מסיכה או פילינג לפחות אחת לשבוע.

 
3.      יופי שתדעי להקפיד על תזונה נכונה: תזונה לא נכונה יכולה להיות בין הגורמים להופעת פצעונים אדומים על הפנים. לשמירה על עור פנים בריא ועל גוף בריא בכלל יש להקפיד על תזונה נכונה. יש להימנע ממזונות שומניים היוצרים פצעונים אדומים על עור הפנים.

 
4.      יופי שתדעי על שתייה מרובה: עור פנים שאינו מקבל מספיק מזון בדרך כלל מפריש החוצה כל מיני נגעים המופיעים בצורת פצעונים אדומים בפנים. בכדי שתוכלי להימנע מהתופעה הבלתי נעימה, הקפידי על שתייה מרובה, ובכך תבטיחי לעצמך עור פנים זוהר ויפה ללא פצעונים אדומים בפנים.

 
5.      יופי שתדעי שאסור לגעת: פצעונים אדומים בפנים הם כמו חפץ חשוד - אסור לגעת וגם אסור להתקרב. במידה ויש לך פצעונים וגם במידה שלא, הקפידי להימנע מלגעת בעור הפנים. פצעונים אדומים בפנים יכולים להיגרם גם כתוצאה מזיהומים. בדרך כלל זיהומים אלה נגרמים ממגע בפנים בידיים לא רחוצות. אל תגעי בפנים במהלך היום ואל תסכימי לאחרים לגעת בעור הפנים שלך בידיים לא רחוצות.

 
6.      יופי שתדעי על פילינג בינוני: טיפול פילינג בינוני אצל קוסמטיקאית מקצועית יוכל לסייע לך בהעלמה מוחלטת של פצעונים אדומים בפנים. בדרך כלל מדובר בחומר המורכב מחומצות אלפא הידרוקסיות, המפרידות את התאים הבריאים מהתאים המתים ובכך חושפות עור בריא.

.לקריאת המלצות לקוחות שהיו בטיפולי פנים היכנסי לקישור הבא:

http://www.morclinic.com/60559/המלצות

 

 מור קוסמטיקה -  רח' העוגב מס' 2, נאות אשלים, ראשון לציון  052-8705343

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים