רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 
טיפים על טיפול בשעווה

 
איזו שעווה מומלצת להסרת שיער?


מה היתרונות והחסרונות של טיפול בשעווה?האם אני יכולה לעשות זאת בעצמי? כל האמת על טיפול בשעווה...
 
1.      הסרת שיער בשעווה היא אחת מבין הדרכים למריטת שיער. בניגוד לגילוח, הסרת שיער בשעווה תולשת את השערות מן השורש. היא איננה מחסלת את השורש. רק הסרת שיער לצמיתות מחסלת את השורש, וזאת נעשית באמצעות שיטות ומכשירים כמחט חשמלית, קרני לייזר וקרני אינפרא אדום.
 
2.      פעם היו הנשים מחממות סוכר עם מיץ לימון מעל הלהבה. את העיסה הן היו מורחות על רגליהן או על שפמן ומורטות. אלא שהטמפרטורה של החומר לא הייתה מבוקרת ולעתים היו כוויות. לעתים החומר היה נדבק לעור והיה צריך לשפשף אותו במקלחת במשך זמן רב. מאז נראו על המדפים סוגים שונים של שעוות קרות וחמות הדומות לדבש מכל מיני מקורות. הצרה הייתה שמריחה אחת ומריטה לא סיפקה (כי נשארו שערות) והיה צורך לחזור על המריחה ועל המריטה באותו האזור, ואחר כך להשלים את משימת הסרת השיער עם פינצטה.
 
3.      לאחרונה פותח תכשיר חדש, המספק טיפול דומה להסרת שיער בשעווה, אך הוא יעיל וגם נעים יותר. התכשיר הוא שעווה המבוססת על שרף: פחות דביק, יותר חזק, יותר מהר. ואפילו פחות אלרגני. זהו הסוג החדיש ביותר של שעווה והיחידי שאני מחזיקה במכון שלי.
 
4.      ההכנה הנדרשת לפני טיפול בשעווה על בסיס שרף היא רק עור נקי. אין למרוח קרם לאחר המקלחת. בכל מקרה, ב"מור קליניק" יש ג'ל להסרת כל שומן מעורך כדי להכין אותו להסרת השיער. הטיפול בשעווה של מכון "מור קליניק" כולל מריחת שמנים לחיטוי והרגעה לאחר הסרת השיער.
 
5.      לטיפול בשעוות שרף דרושים כמה כללים, ולכן אל תעשי את זה בעצמך. זכרי כי לאחר טיפול בשעווה (כל שעווה) אין להיחשף לקרינת השמש. וחוץ מזה, מותר לך הכול...
 
שלך,
יהודית מורי*, קוסמטיקאית רפואית
 
*יהודית מורי היא קוסמטיקאית מנוסה שהשתלמה ברוב מקצועות הקוסמטיקה בת זמננו: בקוסמטיקה רפואית בשיטת ד"ר קליין ובכמה שיטות של רפואה אלטרנטיבית, רפלקסולוגיה וטיפול בכאב. היא מספקת טיפולים לעור עם אקנה, לעור בוגר, טיפולי פילינג, שיזוף בהתזה והסרת שיער לצמיתות באמצעות מכשיר אינפרא אדום. ואת הכול היא עושה מתוך תפיסה שמחויבת למכלול של גוף ונפש, יופי ובריאות.

 מור קליניק -  רח' העוגב מס' 2, נאות אשלים, ראשון לציון  052-8705343

 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים