רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתרכיצד שיטת הקור עוזרת לעור בעת נטילת רואקוטן או לאחריה?


רואקוטן הינה תרופה המיועדת לטיפול בבעיות עור שונות הנגרמות כתוצאה מהפרשת יתר של חלב בעור הגורמות לריבוי חיידקים ולדלקות. אחת המחלות הנפוצות היא האקנה, אך גם הסובלים מבעיות עור נוספות הקשורות בתופעה זו נוטלים רואקוטן על פי הוראת הרופא. רואקוטן הינה תרופה בעלת תופעות לוואי כגון יובש בפה, יובש בעור, עייפות מוגברת, כאבי פרקים ושרירים, נשירת שיער, דיכאון וכדומה. נכון שלא כל מי שנוטל את התרופה סובל מתופעות לוואי אלה ורבים מהמשתמשים בה מדווחים על תוצאות טובות. אבל בזמן נטילת התרופה העור נעשה יבש ורגיש יותר וניתן להתמודד עם שיקומו בדרכים מקבילות, והטובה ביותר היא בעזרת שיטת הקור מצרפת.


מהי שיטת הקור מצרפת ואיך היא עובדת?
שיטת הקור מצרפת היא שיטה חדשנית לטיפול בבעיות עור ולשיקום העור על ידי החדרת לחות וחומרים טבעיים ופעילים נוספים על ידי מכשיר אלקטרוני מיוחד. באמצעות המכשיר המקרר לטמפרטורה של חמש מעלות צלסיוס מחדירים את הלחות הרצוייה ואת החומרים הפעילים הנוספים לעור. הטמפרטורה הנמוכה גורמת להתכווצות והתרחבות של כלי הדם בעור, דבר המאפשר החדרת החומרים הפעילים עמוק לעור. חדירה עמוקה זו משקמת את העור ומאפשרת לו לחזור לקדמותו במהירות גדולה.


בעת הטיפול ברואקוטן ניתן ומומלץ לעשות טיפולי קור שכאלה למשך התקופה כולה, שכן נטילת התרופה אמנם מסייעת למלחמה בתופעות העור השונות, אבל מצד שני גורמות לייבוש העור ולהאטה בשיקומו. שיטת הקור למעשה מאזנת את פעילות הרואקוטן על ידי כך שהיא מחדירה לחות ומרגיעה את העור, גם לנוכח נזקי הרואקוטן ותופעות הלוואי שלה.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים