רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


טיפול אקנה מבוגרים בטכנולוגיית IPL – עד כמה זה יעיל?


לאחרונה, אנו עדים לטיפול חדשני באקנה מבוגרים. טיפול אקנה מבוגרים בשיטת IPL לפנים, לגב, לעורף בצוואר בישבן ובזרועות. טיפול אקנה מבוגרים בשיטת IPL מונע שימוש בתרופות כמו רואקוטן או אנטיביוטיקה ומונע תופעות לוואי. מחקרים מראים כי ב 99% מהטיפולים בשיטה זו ישנה הצלחה, וכי הטיפול ריפא את הפצעים והפחית את סבלן של נשים רבות וכן מנע צלקות לזמן ממושך.

 
כיצד זה עובד?
טיפול אקנה מבוגרים באמצעות שיטת IPL הוא טיפול באמצעות קרן אור מיוחדת בעלת אורך גל מסוים המסוגל להוריד בשמונים אחוז את פצעי האקנה בגיל המבוגר. קרני האור אינם מסוכנים כלל לבריאות או לעור, נהפוך הוא. קרן זו היא כמו פלש של מצלמה ללא כל המרכיבים המסוכנים שנמצאים באור השמש. כל המחקרים מראים כי טיפול בקרני אור אלה עבור טיפול אקנה מבוגרים מפחית מאד את התפתחות פצעי האקנה הדלקתיים בכל הגוף ובכל הרמות. הטיפול בקרן IPL הוכחו כיעילים ביותר לצמצום והשמדת חיידקי האקנה ללא כל הופעת תופעות לוואי או נזקים אחרים לגוף. כאשר קרן האור מוקרן על חיידקי האקנה הוא פועל כנגד חומר הפורפירין הנלווה לחיידקי האקנה. החשיפה לגל האור ברמה המיוחדת מעבירה אותו שינוי כימי שמחסל את חיידקי האקנה באופן ממוקד ומשפר את מראה העור בתוך זמן קצר.
 

כמה זמן נמשך הטיפול?
טיפול אקנה מבוגרים באמצעות קרן IPL לוקח מספר טיפולים, וניתן להבחין בהקלה משמעותית לאחר 8 עד 12 טיפולים שניתנים בהפרש של שבוע זה מזה. יש לזכור, כי טיפול אקנה מבוגרים הוא ארוך יותר מאשר אצל צעירים ולכן הטיפול בשיטת IPL מומלץ ביותר למבוגרים.
במור קליניק תוכלו לקבל את כל האינפורמציה אודות טיפול חדשני זה וכן שורה של עצות וטיפולים נוספים לכל בצרכים הקוסמטים שלכן. פנו עוד היום למור ותתחילו להיראות טוב יותר.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים