רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


עור הפנים צועק פסוריאזיס? ההקלה כבר בדרך אליכם!
 
טיפולי פסוריאזיס הן ברפואה הקונבנציונלית והן באלטרנטיבית לא מביאים בשורות רבות למי שסובל ממחלת העור הזו. חלק מהטיפולים משמש להרגעה, בעוד שאחרים מפחיתים מעט את הכתמים האדומים בפנים ואת הקשקשת. גם במאמר זה לא תמצאו בשורה להעלמת הפסוריאזיס, אולם תגלו שיש דרכים להקלה מיידית ולהפחתת הסימפטומים במידה ניכרת.
 
קוסמטיקה רפואית במיטבה
 
תחום הקוסמטיקה הרפואית הוא תחום המשלב בתוכו פתרונות קוסמטיים ואסתטיים לבעיות עור שונות, תוך שימוש במכשור וחומרים  מעולם הרפואה ואשר קוסמטיקאית שאינה רפואית לא יכולה לעשות בהם שימוש. פסוריאזיס, על אף היותו מחלת עור, אינו מחלה מסוכנת ואפשר לחיות עימה ולכן הקושי העיקרי של מי שסובל מפסוריאזיס הוא המראה הבלתי אסתטי של עור הפנים. חולי פסוריאזיס סובלים מעור אדמומי ולא הומוגני, מקשקשת בעור מתחושת בעירה בפנים מלווה בגרד או עקצוצים ולעתים גם מפצעים מוגלתיים.
אין כל סיבה לסבול ואין כל סיבה שאיכות החיים או הבטחון העצמי ייפגעו. ודווקא הקוסמטיקה הרפואית מביאה עימה פתרונות ובשורות, גם במקומות בהם הרפואה לא הצליחה לתת מענה מספק.
התפרצויות של פסוריאזיס הן תקופתיות ולעתים יש גם "זרזים" להתפרצות, כמו מזג אוויר מאד חם, מתח רב, חשיפה לשמש ועוד. ההתפרצויות יכולות להיות תכופות מאד ולהותיר בעור סימנים לזמן ממושך. הרעיון העומד היום לנגד הקוסמטיקה הרפואית הוא לא לחסל את המחלה, מאחר והיא כרונית ואין דרך לעשות זאת, אלא להגדיל את המרווח שבין התפרצות אחת לאחרת , לשפר את מראה העור ולהרגיע אותו.
 
איך עושים את זה?
 
הבשורה הגיעה מצרפת באמצעות אמצעי טיפול שאינו פולשני, אינו כואב, לא כולל תרופות ואפילו לא יקר. הטיפול הוא טיפול בקור, שהתגלה יעיל מאד לבעיות עור דומות, כמו סבוריאה.
כל התהליך כולל קירור משמעותי של עור הפנים, ממש הקפאה שלהן. הקירור העוצמתי מרגיע בבת אחת את העור והתחושה היא נפלאה, במיוחד אם הטיפול מתבצע בזמן התפרצות הפסוריאזיס. אולם זה רק הבונוס. הטיפול כולל החדרה של גולה גדולה קרה אל מתחת לשכבת העור החיצונית בפנים, ללא כל תחושת כאב, מאחר והפנים מקוררים ומאבדים תחושה. הגולה הזו מגיעה אל מתחת לפני העור ועימה חומרי שיקום, לחות והזנה. עור הפנים המקורר עובד אף הוא כדי לחמם את עצמו והפעולה הטבעית של תאי הדם היא כיווץ והרחבה שלהם, מה שיותר מעין עיסוי פנימי של עור הפנים והחדרה יסודית יתר של חומרי השיקום.
ומה אתם מקבלים? הקלה מיידית בתחושות הגרד והחום, שיפור ניכר במראה עור הפנים ועם הזמן, הרחקת מועד ההתפרצות הבא.
הטיפול יובא לארץ מצרפת והוא בלעדי במכון מור, עם יהודית מורי, קוסמטיקאית רפואית מוסמכת, מוכשר ועם המון נסיון והמון לקוחות מאושרים. רוצים גם אתם לשמוח? צרו עימה קשר.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים