רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתרחמש עובדות חשובות על אקנה בישבן, ועוד כמה טיפים


אקנה בישבן זה דבר מציק, מפריע, לא נעים, מביך ומתסכל. זה יכול לקרות לכל אחת ובכל גיל, וחשוב לא להסתתר עד שהוא יעבור אלא להבין את התופעה והגורמים לה, ולטפל. לנוחותכן, להלן כל העובדות על התופעה ועל דרכי הטיפול בה.


כל האמת על אקנה בישבן


אקנה בישבן, ממש כמו אקנה בחלקי גוף אחרים הוא תופעה מטרידה מאד, בלתי אסתטית בעליל. כמה עובדות על אקנה:
  1. יכולה להתפרץ בכל גיל, לא מאפיינת דווקא את גיל ההתבגרות
  2. מאופיינת בפצעים אדומים ומוגלתיים
  3. אם היא לא מטופלת, גם לאחר שהפצעים התייבשו, העור נותר מוכתם ומצולק
  4. נגרמת מעודף בלוטות חלב, או מגנטיקה
  5. יש פתרון
כוחן של קרניים לטיפול באקנה בישבן

ניסיתם הכל, משחות, תרופות או פשוט להסתיר את הישבן מעיני כל. שום דבר לא עבד וכשסוף סוף התייבשו הפצעים המטרידים, גיליתן עור מוכתם ולא אחיד. להלן כמה עובדות על טיפול שכן עובד:
  1. טיפול באמצעות אינפרא אדום הוכח כיעיל, מהיר ובטוח ביותר משאר הטיפולים
  2. אינפרא אדום הן קרניים מבוססות אור וחום שהתגלו בענף הקוסמטיקה הרפואית לפני כעשור
  3. מבין כל הטיפולים, טיפול ב- IPK (אינפרא אדום) הוכח כאפקטיבי ביותר
  4. אין השלכות ותוצאות לוואי כל שהן מהטיפול שאינו פולשני ואינו חודרני
עכשיו להסברים
אקנה בישבן היא תופעה שכיחה למדי, למרות שאתן אולי מרגישות שרק עליכם נפלה הגזירה הזו. אז זו לא גזירה, כאלו יש כנראה רק במשרד האוצר. זו תופעה שכיחה, ובגלל המיקום שלה, במקום מכוסה ובלתי מאוורר שגם יושבים עליו המון, היא הופכת לבלתי נוחה, מביכה ועם זמן החלמה ארוך. בעקרון, בלוטות החלב בעור מפרישות לעתים יותר שומן ממה שהן צריכות להפריש. כשזה קורה, הנקבוביות בעור נסתמות ומתפתח זיהום במקום, אותו זיהום הגורם להיוותרות פצעונים מוגלתיים, כאשר המוגלה היא הדלקת. כל מה שעושה טיפול באמצעות אינפרא אדום הוא למקד את קרני האור/חום שלהן ולאפשר פתיחה של הזקיקים, אותן נקבוביות שנסתמו. באורח פלא כמעט, מתאפשרת הזרמת חמצן למקום, החיידקים שאינם חובבי חמצן מושמדים, ומתחיל תהליך של שיקום העור. לא רק זאת, תאי העור העליון מושמדים ומתחתם מתחילה צמיחה של תאי עור חדשים, נקיים ויפים.

גם אם החלטתם להמתין עד יעבור זעם ושהפצעים יתייבשו, תגלו שאם לא טיפלתם באקנה בישבן בזמן, עור הישבן יוותר מצולק ומוכתם. לכן, הטיפול הוא חיוני לשמירה על מראה אחיד, יפה ואסתטי.

ברגע שתתגברו על המבוכה, על התסכול ועל התחושה ש"שום דבר כבר לא יעזור", תגלו עולם חדש של פתרונות קלים ואפקטיביים, ועם תוצאות מרשימות.

הדבר שיש לקחת בחשבון הוא כי טיפול באמצעות אינפרא אדום חייב להתבצע במכונים מורשים ועל ידי קוסמטיקאיות רפואיות בלבד. עליהן לעבור הסמכה ולימוד השימוש במכשיר, הן אלו שיפעילו שיקול דעת לגבי משך הטיפול בהתאם לחומרת המצב, יווסתו את עוצמת האור והחום וישלטו במכשיר. לכן, אם אין למכון אסמכתאות על שימוש באינפרא אדום, אפילו אם יש ברשותם את המכונה, וותרו על התענוג. לעומת זאת, במכונים מורשים תקבלו, בנוסף לטיפול, גם את הידע המקצועי, השליטה במכשיר והכי חשוב- החלמה מלאה של תופעת האקנה בישבן.
אתם עוד כאן? רוצו לקבוע פגישה!

יהודית הרב שלינקה 3 נחלת יהודה, ראשון לציון

052-8705343

 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים